Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Podróże

Darmowe bilety kolejowe dla dzieci na ich święto

Artykuł

1 czerwca dzieci i młodzież mogą nieodpłatnie przejechać się pociągami PKP Intercity. Promocyjne bilety można już odbierać w kasach.

Darmowe bilety dzieci swieto
Autor: pixabay.com

Tegoroczny Dzień Dziecka przypada w poniedziałek. Aby umilić nieletnim to święto, można zaplanować  wtedy rodzinną wycieczkę. Pomoże w tym na pewno godna uwagi oferta PKP Intercity. Dzieciom i młodzieży do 16. roku życia przysługują wtedy bowiem darmowe bilety kolejowe. Bezpłatne przejazdy odbywać się będą w pociągach InterCity, Express InterCity, InterCity Premium oraz TLK. Wszystkie bilety będą wystawiane wraz ze wskazaniem miejsca siedzącego. Można  je nabywać  w kasach lub u konduktorów. Opiekunów dzieci i młodzieży ucieszyć powinien fakt, że jeśli 1 czerwca wybiorą się w podróż grupowo, mogą liczyć na 30% zniżki. Warunek? Grupa powinna liczyć od 2 do 5 osób, a jej członkiem musi być nieletni poniżej 16. roku życia.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat