Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Dał się oblać spirytusem i podpalić

Artykuł

W szpitalu na intensywnej terapii przebywa pewien ukraiński 12-latek, który zgodził się, aby koledzy wylali na niego sporą ilość alkoholu i podpalili.

Spirytus pozar
Autor: freepik

Aby nagrać "fajne i oryginalne" video grupa nastolatków z ukraińskiego miasta Berdiańsk postanowiła namówić jednego z kolegów, aby wystąpił w ich kręconym telefonem filmie jako żywa pochodnia. W tym celu oblali go spirytusem i podpalili. W skutek tej nieodpowiedzialnej zabawy 12-letni "bohater" video trafił do szpitala z poparzeniami drugiego stopnia. Ogień przyczynił się bowiem do powstania obrażeń aż na jednej trzeciej powierzchni jego ciała. Lokalna policja wszczęła dochodzenie w sprawie zdarzenia. Badane będą więc wkrótce wszystkie okoliczności podpalenia nastolatka.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat