Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Poród

Cztery pary bliźniąt w ciągu trzech dni

Artykuł

W Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi przyszło na świat w lipcu w przeciągu trzech dni aż ośmioro bliźniaków.

4pary blizniat
Autor: pixabay.com

Personel popularnej łódzkiej placówki przecierał niedawno oczy ze zdumienia. W Klinice Położnictwa, Perinatologii i Ginekologii w Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi odebrano bowiem w przeciągu trzech dni aż cztery bliźniacze porody. To ewenement, by w jednym szpitalu, w tak krótkim odstępie czasu, na porodówce miało miejsce rozwiązanie aż tylu ciąż mnogich.

Zaczęło się 9 lipca. Wtedy urodzili się będący bliźniakami: Gniewko i Mieszko. Następnego dnia powitano w łódzkiej placówce: Oskara i Franka. 11 lipca miały zaś miejsce aż dwa bliźniacze porody. Nowymi łodzianinami zostali: Maja i Mikołaj oraz Nadia i Julek. Wszystkie bliźniaki są zdrowe i rozwijają się prawidłowo.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat