Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Zdrowie

Czeka ich kara, bo nie szczepili dzieci

Artykuł

Po 181 euro mają zapłacić ci włoscy rodzice z Rimini, których dzieci zachorowały na odrę, z powodu niedopełnienia przez ich opiekunów urzędowego obowiązku szczepień.

Kara nieszczepienie
Autor: pixabay.com

Do mediów przedostała się wiadomość o tym, że we Włoszech pierwszy raz zastosowano kary sanitarne wobec rodziców, którzy nie zgodzili się na to, aby ich pociechy zostały zaszczepione m.in. na odrę. W skutek odmowy przeprowadzenia obowiązkowych szczepień, dzieci z piętnastu rodzin zachorowały na odrę. Konsekwencje poniosą teraz rodzice. Za złamanie przepisów ustawy o obowiązkowych szczepieniach, ukarano ich bowiem grzywną. Mający uszczuplić zawartość swoich portfeli o 181 euro rodzice, zapowiedzieli, że będą odwoływać się od decyzji krajowej służby zdrowia.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat