Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Czarna folia na warszawskich placach zabaw

Artykuł

Z powodu koronawirusa urządzenia na niektórych placach zabaw w stolicy owijane są ciemną folią. Możliwe, że w innych polskich miastach też tak będzie.

Rezerwat dzikich dzieci
Autor: pixabay.com

Aby zminimalizować ryzyko zarażenia się koronawirusem przez najmłodszych warszawiaków, na okres trwającej aktualnie epidemii wyposażenie placów zabaw na Żoliborzu owinięte będzie czarną folią. Dla dobra dzieci: zjeżdżalnie, drabinki, huśtawki, drewniane domki, bujaki i inne atrakcje placów zabaw odseparowane będą od najmłodszych użytkowników folią ochronną tak długo, aż korzystanie z urządzeń nie będzie równało się potencjalnemu zagrożeniu złapania groźnego wirusa. Pomysł owijania wyposażenia placów zabaw folią prawdopodobnie podchwycą wkrótce i inne miasta. Apele do rodziców o nie pojawianie się ze swoimi pociechami na placach zabaw, nie zawsze bowiem pozostają skuteczne.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat