Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Cios dla ciężarnej podczas bójki w samolocie

Artykuł

Podczas samolotowej bijatyki dwóch rozgorączkowanych Rosjanek o miejsce przy oknie, oberwało się też pasażerce w ciąży.

7latka sama samolot
Autor: pixabay.com

Cztery godziny opóźnienia miał samolot lecący z Meksyku do Moskwy, na pokładzie którego doszło do rękoczynów z udziałem dwóch Rosjanek. Powodem awantury, a potem bójki, była chęć zajmowania miejsca przy oknie przez obie panie. Próba przesadzenia jednej z pasażerek na inne miejsce wywołała u niej gwałtowne oburzenie, a potem rękoczyny. Uwagę na niestosowne zachowanie agresywnym Rosjankom zwróciła kobieta w ciąży. Jej prośba o spokój zaskutkowała tym, że spodziewająca się dziecka przedstawicielka płci pięknej otrzymała cios w twarz. Uderzenie ciężarnej rozgniewało jej męża. Mężczyzna bez wahania przyłączył się do awantury. Nerwową atmosferę i chaos na pokładzie samolotu zastopowało przybycie policji. Mundurowi wyprowadzili z maszyny latającej uczestników zamieszania.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat