Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Poród

Ciężarna przyprowadziła na porodówkę adwokata

Artykuł

Pewna spodziewająca się dziecka Hiszpanka pojawiła się w szpitalu ze swoim prawnikiem. Chciała, aby adwokat dopilnował, aby nie musiała mieć na twarzy maski.

Ciezarna porodowka adwokat
Autor: freepik

Do pewnej hiszpańskiej placówki medycznej zgłosiła się niedawno kobieta w zaawansowanej ciąży. U jej boku zobaczyć można było prawnika, którego zadaniem było zadbać o to, aby personel szpitala nie zmuszał jej do noszenia maseczki podczas porodu. Rodząca odmówiła też poddania się testowi na koronawirusa. W skutek tego, obecni podczas porodu pracownicy szpitala, ubrani byli w kombinezony ochronne. Na twarzach zaś mieli przyłbice. Procedury szpitalne wymagały bowiem tego, aby uznali ową ciężarną za osobę potencjalnie zakażoną koronawirusem.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat