Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Ciemne BMW postrachem dzieci w gminie Dąbrowa Chełmińska

Artykuł

Przed wsiadaniem do samochodów nieznanych osób ostrzegane są dzieci mieszkające w jednej z gmin województwa kujawsko-pomorskiego. Powód? Czarne BMW.

Czarne bwm
Autor: facebook.com/Dchelminska/

Jak przeczytać można w “Gazecie Pomorskiej”, na terenie sołectwa Wałdowo Królewskie  wracające ze szkoły dzieci zaczepiane były przez mężczyzn przemieszczających się ciemnym BMW. Uczniom proponowano przejażdżki, słodycze oraz zabawki. ,,Nie doszło do żadnego porwania, ale to żaden wymysł. Strach jest” Incydenty te skłoniły władze gminy do wydania komunikatów  z ostrzeżeniami dotyczącymi kontaktów dzieci z obcymi osobami. Policjanci przeprowadzają  z uczniami w szkołach pogadanki na temat bezpieczeństwa i zagrożeń czyhających na nieletnich. Rodziców dzieci samotnie wracających ze szkoły uczula się na to, aby przypominali swoim pociechom podstawowe zasady bezpieczeństwa, w tym kategoryczny zakaz wsiadania do samochodów, które prowadzone są przez nieznane im osoby. 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Między nami żywiołami Miss Kraken

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat