Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Chłopiec z Małopolski złowił rybę większą od siebie

Artykuł

Ale połów! Pewien młody wędkarz z Małopolski schwytał suma o długości 184 cm i wadze 40 kilo.

Chlopiec zlowil rybe
Autor: pixabay.com

Mama 13-letniego Sylwestra z Andrychowa puchnie z dumy. Jej syn  kilka dni temu złowił bowiem gigantyczną rybę. Zdobycz przewyższała nawet rozmiarami swojego pogromcę. Pasja wędkarska chłopca trwa już 2 lata. Andrychowianina zainspirował do łowienia ryb kuzyn. Od tamtej pory, Sylwester jeździ wędkować i biwakować z tatą. Bardzo sobie chwali takie spędzanie wolnego czasu. Mama Sylwestra cieszy się, że jej syn nie przesiaduje godzinami przed komputerem, jak jego rówieśnicy. Jest dumna z osiągnięć swojego potomka oraz z jego wrażliwości. Łowione przez chłopca ryby wracają bowiem najczęściej z powrotem do wody.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat