Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Chłopczyk z Włoch natknął się na niedźwiedzia

Artykuł

Takich atrakcji na relaksacyjnym spacerze 12-letni Alessandro z pewnością się nie spodziewał. Mały Włoch stanął bowiem oko w oko z niedźwiedziem.

Chlopczyk wlochy niedzwiedz
Autor: pixabay.com

Kilka dni temu pewien włoski nastolatek wybrał się z mama, tatą i babcią na rodzinną przechadzkę. Miała ona miejsce na terenie miejscowości Malga Spora w północno-wschodnich Włoszech, przy zboczu miejscowej góry. W pewnym momencie 2 metry od chłopca pojawił się sporych rozmiarów niedźwiedź. Zwierzę ukrywało się wcześniej w pobliskich krzakach. 12-latek nie stracił na szczęście zimnej krwi ani nie przestraszył się drapieżnika. Chłopiec spokojnym, powolnym krokiem zaczął oddalać się od niedźwiedzia, schodząc mu z oczu. Zwierzę, ku uldze najbliższych chłopca, za nim nie podążyło. Natknięcie się na niedźwiedzia nie miało więc dla Alessandro niebezpiecznych konsekwencji.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat