Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Chciała wynająć dziecko na ślub

Artykuł

Aby lepiej zaprezentować się na uroczystości rodzinnej, pewna bezdzietna kobieta postanowiła udawać mężatkę z dzieckiem.

Wynajac dziecko slub
Autor: pixabay.com

Jakiś czas temu pojawiło się w Internecie nietypowe ogłoszenie. Jego autorka zapytywała, czy znajdą się jacyś rodzice gotowi wypożyczyć jej swoją pociechę w wieku do sześciu lat, na czas uroczystości ślubnej. Kobieta przedstawiła się jako nieposiadająca potomstwa mężatka, pragnąca dobrze wypaść przed rodziną. Nie wiadomo, czy któraś z osób, które zaznajomiły się z oryginalnym ogłoszeniem zdecydowała się spełnić pragnienie planującej „zaadaptować” dziecko na czas rodzinnej imprezy przedstawicielki płci pięknej.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat