Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Chciał porwać 8-latkę. Brat obronił ją procą

Artykuł

Dzięki postawie starszego brata, pewna 8-letnia dziewczynka z USA uniknęła porwania. Zagrażający dziecku napastnik trafił do aresztu.

Brat obronil proca
Autor: freepik.com

Jakiś czas temu w amerykańskim stanie Michigan doszło do bardzo niebezpiecznego zdarzenia. Miało ono miejsce wtedy, kiedy pewna kilkuletnia dziewczynka wybrała się na spacer do lasu, znajdującego się w pobliżu  miejsca jej zamieszkania. Dziecko obserwował  w tym czasie pewien 17-latek, który umyślił sobie napaść, porwać i pobić 8-latkę. Gdy młody porywacz zaczął wciągać upatrzoną przez siebie "ofiarę" w głąb lasu, zainterweniował brat kilkulatki. Jego uwagę zwróciły bowiem dziewczęce krzyki. 13-latek zdecydował się bronić siostry, tak jak umiał, czyli przy pomocy procy. Strzał z podręcznej broni trafił napastnika w głowę oraz w klatkę piersiową. Agresor uciekł. Powiadomionym o całym zajściu funkcjonariuszom policji udało się zidentyfikować sprawcę napadu na 8-latkę i doprowadzić młodocianego przestępcę do aresztu. Ze swojego postępku 17-latek będzie się tłumaczył przed wymiarem sprawiedliwości. Będzie sądzony jak osoba dorosła.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat