Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Chciał nazwać synka: Carrefour

Artykuł

Aby dostać prezent od znanej sieci handlowej, jeden z klientów zadeklarował, że gotów jest nawet nadać potomkowi imię: Carrefour.

Okno zycia prokuratura
Autor: pixabay.com

Z okazji Dnia Ojca na fanpage'u sklepu Carrefour składano życzenia wszystkim tatom oraz dziękowano im za to, że tak wiele robią dla swoich pociech. Uwagę Internautów przykuł jednak nie post od przedstawicieli firmy, a wpis jednego z miłośników francuskiej marki, który pochwalił się, że niedawno został ojcem i zapytał, czy jeśli nada swojemu dziecku imię: Carrefour, otrzyma jakiś podarek od sklepu. Świeżo upieczony rodzic wymienił w swoim wpisie fotel bujany i kaszankę. Odpowiedziano mu w następujący sposób: „Dominiku, wolelibyśmy, żebyś nie dawał synkowi na imię Carrefour. Ale jeśli dasz mu na imię Janusz albo Adam, albo Napoleon (może być na drugie), z przyjemnością prześlemy ci tyle kaszanki z Sokołowa, ile waży potomek, a i dla syna coś się znajdzie”.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat