Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Chcą zaprosić senegalskie dzieci na Śląsk

Artykuł

Aby polskie dzieci uczyły się tolerancji dla innych kultur, ras i narodowości, władze Piekar Śląskich przymierzają się do ugoszczenia w Polsce grupki chłopców z zachodniej Afryki.

Senegalskie dzieci slask
Autor: pixabay.com

Z powodu wycofania się sponsora mającego opłacić bilety lotnicze dla mających przybyć do Piekar Śląskich senegalskich dzieci, planowany od dawna pobyt młodych gości z Afryki stanął pod znakiem zapytania. Miasto zobowiązało się wprawdzie do pokrycia kosztów noclegów i poznawania zabytków naszego kraju. Brakuje jednak ciągle pieniędzy na przeloty. Na stronie zrzutka.pl uruchomiono zbiórkę środków finansowych na podróż życia dla małych Senegalczyków. Ich obecność nad Wisłą to szansa na to, aby polskie dzieci uczyły się szacunku dla ludzi mających inny kolor skóry i wyznających inną religię. Mali Ślązacy i Senegalczycy marzą o tym, by móc się spotkać i pograć razem w piłkę nożną. Pomożecie?

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat