Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Celowo oparzyła dziecko wrzącą wodą

Artykuł

Pewna pracująca w Singapurze opiekunka została aresztowana po tym, jak udowodniono jej, że przyczyniła się do obrażeń 16-miesięcznej dziewczynki.

Celowo oparzyla dziecko wrzastkiem
Autor: pixabay.com

Po przejrzeniu nagrań z domowego monitoringu okazało się, że pochodząca z Birmy, a wykonująca w Singapurze obowiązki niani 30-latka, umyślnie i z rozmysłem zanurzała rączkę swojej podopiecznej w gotującej się wodzie. Kobieta miała nadzieję, że problemy zdrowotne dziecka, którym miała się opiekować, sprawią, że łatwiej jej będzie wrócić do ojczyzny. Karygodne zachowanie niani wyszło jednak na jaw. Sprawczyni poparzeń drugiego stopnia, za przyczynienie się do cierpień dziecka, odpowie więc karnie.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat