Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Poród

Była w śpiączce i urodziła dziecko

Artykuł

Będąca od 10 lat w śpiączce pacjentka prywatnego zakładu zdrowotnego w USA została mamą zdrowego synka.

Spiaczka porod
Autor: pixabay.com

Policja z Phoenix ma nadzieję na szybkie ustalenie, kto jest ojcem dziecka kobiety, która od dekady przebywała w stanie śpiączki w jednym z amerykańskich ośrodków opieki. Z racji tego, że mózg świeżo upieczonej mamy z powodu poważnego niedotlenienia, przestał 10 lat temu należycie pracować, a stan kobiety określa się jako wegetatywny, zaistniało bardzo silne podejrzenie napaści seksualnej na ową pacjentkę. Sprawę utrudnia fakt, że dostęp do pokoju, w którym leżała kobieta, przez minione lata miało bardzo wielu pracowników ośrodka. Możliwe więc, że zatrudnieni w Hacienda Healtcare mężczyźni zostaną w najbliższym czasie poproszeni o poddanie się badaniu DNA.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat