Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Biżuteria z pępowiny dziecka

Artykuł

Coraz więcej współczesnych mam pragnie posiadać biżuterię z pępowiny swojego potomka.

Bizuteria pepowina
Autor: Instagram/@ruthavra

Od jakiegoś czasu zaobserwować można ciekawy trend wśród świeżo upieczonych mam. Kobiety, które powiły niemowlę, decydują się uczcić i utrwalić ten fakt przy pomocy ozdób, w których umieszcza się kawałek odciętej przez lekarza: pępowiny noworodka. Taka oryginalna spersonifikowana biżuteria ma dla wielu rodziców wartość sentymentalną. Jest jedynym w swoim rodzaju wyrobem artystycznym, zawierającym cząstkę niedawno powitego dziecka. Instagram pełen jest zdjęć różnorakich wisiorków, kolczyków i pierścionków, których częścią składową jest kawałek przewodu łączącego płód z łożyskiem. Dla niektórych to piękne i wzruszające memento niezwykłego momentu w życiu, dla innych zaś dziwna i okropna, kobieca fanaberia. Ile osób, tyle opinii.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez ruth avra (@ruthavra)

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat