Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Karmienie

Biżuteria z mleka matki

Artykuł

Na popularności na Zachodzie zyskuje trend z zamawianiem ozdób z mleka karmiącej matki. Klientek na taką biżuterię coraz więcej także i w Polsce.

Bizuteria mleko matki
Autor: freepik

Zwolenniczki wyjątkowej i spersonalizowanej biżuterii coraz częściej decydują się na kupno biżuterii z mleka matki. Firmy specjalizujące się w wykonywaniu takich oryginalnych ozdób mają coraz większe obroty. Aby zostać właścicielką biżuterii z mleka matki, klientki proszone są o odciągnięcie około 10 ml mleka, spakowanie płynu do woreczków do mrożenia pokarmu i wysłanie do wykonawcy zlecenia. Z nadesłanego materiału tworzone są wisiorki, pierścionki, kolczyki, bransoletki. Dla wielu to wspaniała, unikalna pamiątka, dla innych coś odstręczającego. Ile osób, tyle opinii.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat