Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Billboard przygniótł 7-latka i jego babcię

Artykuł

Silny wiatr wiejący na Podhalu stał się przyczyną runięcia na dziecko i jego babcię sporych rozmiarów drewnianego szyldu reklamowego.

Billboard 7latek spadl
Autor: pixabay.com

Ogromnego pecha miał 7-latek z Warszawy i jego bliska krewna z województwa łódzkiego, którzy przebywali 12 marca niedaleko ośrodka narciarskiego w Białce Tatrzańskiej, w Małopolsce. Wskutek porywów gwałtownego wiatru przewróciła się na nich konstrukcja reklamowa o dużej masie. Dziecko w ciężkim stanie trafiło do jednego z krakowskich szpitali. Kobieta natomiast doznała tak poważnych obrażeń, że zmarła na miejscu zdarzenia. W momencie tragedii rodzice chłopca jeździli na nartach, korzystając z usług pobliskiej stacji narciarskiej. Okoliczności wypadku będą w najbliższym czasie szczegółowo badane.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 3.6/5. Oceniono 1 raz.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat