Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Biedronka obdaruje dzieci urodzone w 2020 roku

Artykuł

Rodzice dzieci, które przyszły lub przyjdą na świat w bieżącym roku, mogą zacierać ręce z radości. Sieć sklepów Biedronka prześle pocztą darmowe prezenty dla ich pociech.

Biedronka obdarowuje2020
Autor: pixabay.com

W 2020 roku sieć sklepów Biedronka świętuje 25-lecie istnienia. Z tej okazji dyskonter postanowił rozreklamować swoją markę artykułów dziecięcych Dada i podarować polskim noworodkom urodzonym w tym roku, kilka przydatnych akcesoriów. W paczce powitalnej dla malucha rodzice, którzy zgłoszą na stronie internetowej dadaclub.pl chęć przyjęcia prezentów, znajdą pieluchy, chusteczki nawilżane oraz patyczki higieniczne. Przedstawiciele firmy z uśmiechniętym czerwonym owadem w czarne kropki w logo chcą w ten sposób udowodnić, że Biedronka to tak wyjątkowa marka, że chce dzielić radość klientów w ważnych momentach ich życia. „Naszą misją jest wspieranie rodziców oraz ich pociech, dlatego mamy nadzieję, że nasza paczka sprawi przyjemność wszystkim tym, do których trafi i ułatwi pierwsze wspólne chwile z dzieckiem” – wyznała w mediach Agata Maj, dyrektor odpowiedzialna za markę Dada w sieci Biedronka.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat