Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Prawo

Bezpłatne grunty dla rodzin z trójką dzieci

Artykuł

Włoski rząd planuje za darmo przekazywać nieuprawianą ziemię z południa kraju rodzinom, które zdecydują się na trzecie dziecko.

Bezplatne grunty trojka dzieci
Autor: pixabay.com

Członkowie organu sprawującego władzę wykonawczą we Włoszech postanowili wpisać do projektu budżetowego na rok 2019 pomysł bezpłatnego oddawania w dwudziestoletnią koncesję należących do państwa oraz porzuconych, nieuprawianych gruntów wielodzietnym małżeństwom. Jeśli we włoskiej rodzinie przyjdzie na świat trójka pociech, ich rodzice będą mogli wnioskować o przyznanie im darmowej ziemi uprawnej. Rząd państwa ze stolicą w Rzymie zamierza w ten sposób zwiększyć przyrost demograficzny, przyczynić się do wsparcia rodzin oraz rozwoju terenów wiejskich. Aby skorzystać z nietuzinkowego pomysłu włoskich władz, trzeba będzie zarejestrować narodziny trzeciego potomka do 2021 roku.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat