Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Zdrowie

Bezmyślny sposób rodzica na uśpienie malucha

Artykuł

Małe dziecko, bujak i podłączony do prądu mikser. Taki patent na usypianie niemowlaka można obejrzeć w Internecie w serwisie Reddit.

Bezmyslny sposob usmienie niemowlak
Autor: youtube.com/world magazine video channel

Jeden z rodziców małego dziecka umieścił w Internecie filmik, obrazujący jego trik na szybki sen potomka. Oglądający zobaczyć więc mogą umieszczonego w bujanym foteliku maluszka. Do bujaka przywiązany jest włączony mikser, który wprawia w ruch fotelik. Rodziciel nagranego dziecka postanowił wykorzystać bowiem fakt, że niemowlęta uwielbiają być kołysane i kojąco działa na nie tzw. biały szum. Problem w tym, że metoda zastosowana przez owego rodzica, może być dla maluchów bardzo niebezpieczna. Gdyby bujak niespodziewanie się przewrócił, dziecko mogłoby przecież wylądować wprost na działającym mikserze. Gdy maluch potrafi już chwytać w rączki jakieś przedmioty, może próbować dotknąć obracające się części elektronicznego miksera, a wtedy o wypadek naprawdę nietrudno. Urządzenia podłączone do prądu w pobliżu małych dzieci, to potencjalne źródło zagrożenia dla ich zdrowia i życia. Od podobnych trików ułatwiających dzieciom zasypianie, rodzice z całą pewnością powinni trzymać się więc z daleka.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat