Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Bezdomny 8-latek pomógł finansowo mamie i rodzeństwu

Artykuł

Kilkuletni Aaron z Kalifornii dzięki swojej przedsiębiorczości zdobył środki pieniężne na potrzeby bytowe swoich najbliższych. Pomogli Internauci.

Bezdomny 8latek
Autor: freepik

Rodzina 8-letniego Aarona w wyniku utraty pracy przez mamę chłopca straciła nie tylko środki na utrzymanie, ale i dach nad głową. Musieli zamieszkać w szopie. Aby zarobić na ulubione przekąski, Aaron postanowił sprzedawać będące aktualnie w modzie sukulenty. Na ten cel mama ofiarowała chłopcu 12 dolarów. Kilkulatek odsprzedał rośliny z zyskiem, a potem zaczął rozwijać swój "biznes", reklamując go na Instagramie.  Na dzień dzisiejszy profil chłopca obserwuje ponad 30 tysięcy obserwatorów. Cieszy fakt, że pewna fundacja, która zainteresowała się historią chłopca i jego rodziny, przyczyniła się do zebrania 37 tysięcy dolarów, które zostały przeznaczone na to, aby Aaron i jego najbliżsi mogli zamieszkać w jednopokojowym mieszkaniu. Dzięki wsparciu hojnych darczyńców warunki bytowe 8-latka, jego rodzeństwa i mamy znacznie się więc poprawiły. 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat