Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Karmienie

Bank mleka w Poznaniu

Artykuł

W Ginekologiczno-Położniczym Szpitalu Klinicznym UM w Poznaniu otwarto niedawno Bank Mleka Kobiecego.

Podrabiali mleko proszek
Autor: pixabay.com

Dzieci z Wielkopolski, których matki z różnych względów nie mogą zapewnić im pokarmu ze swoich piersi, mogą już korzystać z mleka ofiarowanego im przez inne kobiety. Dyrektor szpitala przy ulicy Polnej, w którym otwarto Bank Mleka cieszy się, że Poznań nie będzie już mleczną białą plamą dla potrzebujących maluchów. Remont pomieszczeń przeznaczonych na poznański Bank Mleka pochłonął kwotę pół miliona złotych. Dzięki dofinansowaniu z ministerialnego programu: „Za życiem” zakupione zostały zaś potrzebne do funkcjonowania banku: sprzęty. Dostępne przy ulicy Polnej nadwyżki mleka, będą mogły odtąd być należycie przechowywane i dostarczane dzieciom z całego regionu.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat