Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Dziadkowie

Babcia oskarżona o usiłowanie zabójstwa noworodka

Artykuł

54-letniej kobiecie z gminy Skaryszew (województwo mazowieckie) zostanie postawiony zarzut usiłowania zabójstwa nowo narodzonego dziecka swojej córki. O mało co nie zmarło z wychłodzenia.

Nadgorliwi dziadkowie
Autor: pixabay.com

Niektóre babcie mają bardzo oryginalne podejście do swoich wnuków. Tak właśnie było w przypadku noworodka z powiatu radomskiego, którego własna babcia zaraz po urodzeniu wsadziła nieubranego do wiadra i pozostawiła w nieogrzewanej sieni na kilkadziesiąt minut. Do zdarzenia doszło w połowie stycznia po porodzie, który odbywał się w domu. W związku z bardzo złym samopoczuciem świeżo upieczonej matki i komplikacjami poporodowymi, wezwano do niej pogotowie. Dzięki temu, pozostawiony w zimnym pomieszczeniu maluch, przeżył. Miejscem przebywania noworodka zainteresował się bowiem ratownik medyczny. Jakież było jego zdumienie, kiedy zobaczył nie dającego oznak życia dzidziusia, wychłodzonego do bardzo niebezpiecznego stanu. Ledwo żywe niemowlę zdołano na szczęście dzięki skutecznej reanimacji odratować. Maluszek dochodzi do siebie w szpitalu. 54-latka, która dopuściła do wychłodzenia organizmu noworodka, została tymczasowo aresztowana. Będzie odpowiadać za usiłowanie zabójstwa dziecka. Kobiecie grozi od 8 lat więzienia do dożywocia.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat