Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Aż 6 razy uratowała życie swojej mamie

Artykuł

Pewna 9-latka z Anglii już kilkukrotnie udzielała pomocy swojej cierpiącej na rzadką chorobę rodzicielce. Gdy mama ma atak, dziewczynka robi jej zastrzyki.

6razy ratowala zycie
Autor: pixabay.com

Pani Gemma Hamnett z Wielkiej Brytanii cierpi na chorobę Addisona, która poważnie zaburza pracę hormonów i może być śmiertelnie dla pacjenta niebezpieczna. Gdy osoba chora podczas ataku nie otrzyma bowiem szybko odpowiedniego zastrzyku, skutkować to może jej zgonem. 9-letnia córka pani Gemmy stara się pomagać mamie, jak może. Dziewczynka jest wyczulona na stan zdrowia i samopoczucia swojej rodzicielki i już 6-krotnie dawała swojej mamie zastrzyk ratujący życie. Gdy niedawno jej mamę dopadł atak, również zachowała zimną krew i niezwłocznie wstrzyknęła jej substancję leczniczą. Wezwani do pani Gemmy ratownicy medyczni byli pod wrażeniem opanowania małej Sienny. Nagrodzili jej postawę maskotką.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat