Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Zdrowie

Atak nożowniczki w amerykańskim żłobku

Artykuł

Troje małych dzieci z Nowego Jorku zostało poszkodowanych w wyniku agresywnego zachowania żłobkowej opiekunki.

Atak nozowniczki amerykanski zlobek
Autor: pixabay.com

W jednym z punktów nocnej opieki nad dziećmi w Nowym Jorku doszło niedawno do szokującego i zatrważającego zdarzenia. 52-letnia pracownica żłobka zadała ciosy nożem trójce niemowląt, ojcu jednego z maluchów oraz znajdującej się w pobliżu opiekunce. Po dokonaniu brutalnego ataku, dokonała samookaleczenia, podcinając sobie nadgarstek. Wszystkie ofiary nożowniczki przewiezione zostały do szpitali, gdzie zajęli się nimi lekarze. Życiu żadnej z nich nie zagraża niebezpieczeństwo. Trwa wyjaśnianie okoliczności i przyczyn napaści na obecne w żłobku dzieci i przebywających tam dorosłych.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat