Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

ZWIERZĘTA NA KONTYNENTACH

Artykuł

"Nie wiem jak Wy, ale my kochamy loteryjki. A ta ze zwierzętami na różnych kontynentach jest świetna. (...)

Zwierzeta na konynentach
Autor: Materiały prasowe

W przypadku loteryjek cała zabawa polega na tym, aby dopasować żetony z obrazkami do konkretnej planszy, na której znajdują się ilustracje widoczne na żetonach. Można grać na wiele sposobów. W najprostszej formie dziecko po prostu dopasowuje żetony do obrazka. W trudniejszych wersjach możemy już losować z dzieckiem jeden żeton i ścigać się, kto pierwszy zauważy planszę, do której pasuje zwierzątko z żetonu. Tych wersji gier w loteryjki jest naprawdę wiele i sami możecie dobrać do Waszych dzieci taką, która najbardziej będzie Wam odpowiadać. Na odwrocie każdej planszy znajdziecie również informacje o zwierzętach zamieszkujących dany kontynent."

Wiola Wołoszyn, z zawodu logopeda, autorka bloga Matka Wariatka

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat