Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

„Zwariowane Melodie: Kreskówki” - nowe odcinki 1. sezonu

Artykuł

Świąteczne celebracje czas zacząć! W Boomerangu odbędzie się premiera odcinka specjalnego „Zwariowane Melodie: Kreskówki”, czyli „24-karotkowy specjał gwiazdkowy Królika Bugsa”.

Zwariowane melodie kreskowki112021
Autor: Materiały prasowe

Na widzów czekają także zupełnie nowe odcinki 1. sezonu kreskówki. Premiera serialu 22 listopada o 13:00. Premiera odcinka świątecznego 3 grudnia o 13:00.

Premierowe odcinki 1. sezonu „Zwariowane Melodie: Kreskówki”

W nowych odcinkach sezonu widzowie spotkają wszystkie ulubione postaci. Powróci marsjanin Marv. Razem z innymi obcymi przybędą na Ziemię. Są pewni, że nowa planeta będzie w całości należeć do nich! Marv chce, żeby Bugs mu służył, ale jego misterny plan spali na panewce. Kosmiczny przybysz jeszcze nie wie, że przechytrzą go... robaczki. Uwielbiający przygody kaczor Daffy i strachliwy prosiak Porky utkną na pustyni przy wymianie opony. Kot Sylwester chce złapać Tweety’ego, ale tym razem na jego drodze stanie szczególna przeszkoda: przyjaciel pani Tweety’ego, mistrz boksu.

„24-karotkowy specjał gwiazdkowy Królika Bugsa”

W pewnym domu stoi świąteczna choinka. Są na niej łańvuchy, bombki i… dodatki, które kojarzą się z postaciami Zwariowanych Melodii. Tak widzowie rozpoczną święta z kultowymi bohaterami, w specjalnym odcinku. Za tajemniczym narratorem epizodu stoi pewna postać, która całkiem prawdopodobnie ma długie szare uszy i uwielbia chrupać marchewkę.

Diabeł tasmański Taz, prosiak Porky, kaczor Daffy, kojot E. Wiluś, struś Pędziwiatr, kot Sylwester i kanarek Tweety – ci bohaterowie pojawią się w grudniowej opowieści. Nie mogło też zabraknąć głównej gwiazdy odcinka: królika Bugsa, a myśliwy Elmer zadba o to, aby miał co robić.

Premiera nowych odcinków 1. sezonu „Zwariowane Melodie: Kreskówki” w poniedziałek 22 listopada o 13:00. Emisja od poniedziałku do piątku o 13:00 w Boomerang.

Premiera specjalnego odcinka „24-karotkowy specjał gwiazdkowy Królika Bugsa” w piątek 3 grudnia o 13:00 w Boomerang.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat