Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

#Zostańwdomu i baw się z Bingiem

Artykuł

Bing, tytułowy bohater popularnego serialu, zaprasza wszystkie przedszkolaki i ich rodziców do wspólnej zabawy.

Zostanwdomu baw sie bing
Autor: Materiały prasowe

Kolorowanki, kreatywne zabawy, przepisy kulinarne, a także interaktywne zajęcia – to tylko przykłady bezpłatnych materiałów edukacyjnych, które czekają na spragnionych przygód maluchów. Z Bingiem nikt nie będzie się nudził!

Bing to uwielbiany przez dzieci bohater edukacyjnego serialu animowanego „Bing”. Ma trzy latka, jest ciekawym świata i sympatycznym króliczkiem. Bardzo lubi uczyć się nowych rzeczy, stara się zrozumieć otaczający go świat, a to, czego doświadcza, odzwierciedla autentyczne problemy przedszkolaków. Przygody Binga i jego przyjaciół uczą dzieci jak reagować w konkretnych sytuacjach i jak radzić sobie z emocjami.

Bing bawi także poza ekranem

Serial animowany to tylko część świata, do którego Bing zaprasza przedszkolaki i ich opiekunów. Dla wszystkich szukających atrakcyjnych form spędzania wolnego czasu, którego w ostatnim czasie mamy aż nadto, Bing przygotował różnorodne materiały edukacyjne, pomysły i podpowiedzi ciekawych zabaw oraz aktywności dopasowanych do wieku, upodobań czy nastroju dziecka. Można je pobrać za darmo ze strony www.bingbunny.com/activities. Inspirowane przygodami Binga i jego przyjaciół zajęcia oraz aktywności są bezpieczne, rozwijają wyobraźnię dziecka, a jednocześnie oswajają najmłodszych z codziennymi sytuacjami i emocjami. Co ważne, materiały świetnie nadają się zarówno do prac samodzielnych dziecka, jak i wspólnych zabaw z rodzicami.

Edukacja przez zabawę – rakieta kosmiczna czy teatrzyk?

Wśród propozycji zabaw z Bingiem do dyspozycji są różnego rodzaju aktywności: kolorowanki, przepisy kulinarne i zadania kreatywne. Wszystkie są łatwo dostępne – wystarczy kliknąć w miniaturkę wybranego zadania, zgromadzić potrzebne materiały i zabrać się do pracy. Można zbudować rakietę kosmiczną, instrumenty muzyczne, zrobić czarodziejską różdżkę czy przygotować teatrzyk, w którym występują Bing i jego przyjaciele. Ponadto na maluchy czekają wycinanki, labirynty, proste gry, a także wskazówki, jak przygotować efektownie wyglądające i zdrowe dania. Propozycje wspólnych zabaw z Bingiem powinny zainteresować rodziców dzieci przedszkolaków, którzy w ostatnich tygodniach spędzają większość czasu ze swoimi dziećmi w domach i potrzebują nowych pomysłów na walkę z nudą. Wspólnie z sympatycznym Bingiem warto zostać w domu i przeżyć emocjonującą i mądrą przygodę.

Interaktywne przyjęcie Drużyny Bing

Inną ciekawą formą spędzenia czasu z Bingiem będzie już wkrótce kolejne Przyjęcie Facebookowe „Zabawa z Drużyną Bing”. Wcześniejsze, jednodniowe przyjęcia udały się znakomicie i cieszyły się dużym zainteresowaniem uczestników. Tym razem Drużyna Bing zmieni formułę oraz czas trwania zabawy – zadania będą pojawiały się na stronie facebookowej Binga www.facebook.com/bingbunnypl/ od 11 do 15 maja. Możliwość udzielania odpowiedzi i wklejania zdjęć widocznych dla wszystkich uczestników sprawiają, że interaktywne przyjęcie staje się dla dorosłych świetnym sposobem na zapewnienie dzieciom atrakcyjnej, kreatywnej rozrywki. O szczegółach wydarzenia Drużyna Bing będzie informować w miarę zbliżania się imprezy.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat