Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Zostań małym cukiernikiem

Artykuł

Bezpłatne i pełne pomysłów warsztaty dla najmłodszych od początku roku odbywają się w Galerii Mokotów w każdą sobotę. 30 kwietnia odbędzie się kolejne spotkanie, które tym razem przebiegnie pod hasłem „Zostań małym cukiernikiem”!

Zostan malym cukiernikiem
Autor: Materiały prasowe

Najmłodsi wcielą się w rolę przyszłych cukierników i poznają tajniki pieczenia udanych ciast oraz niezbędne do tego przedmioty. Dzieci dowiedzą się m.in. jak na przestrzeni lat zmieniły się sposoby tworzenia ciastek i jak wygląda praca w cukierni. Każde dziecko, pod opieką animatorów i ekspertów Blikle będzie mogło zaprojektować własny torcik, który samo udekoruje. Zagadnienia związane z pieczeniem i dekorowaniem ciast - to wszystko czeka na dzieci w najbliższą sobotę w Galerii Mokotów w godzinach 12.00 – 17.00, na poziomie Alei Smaków. W każdą sobotę dzieci, pod okiem wykwalifikowanych opiekunów, bawią się i uczą wybranych zagadnień z różnych dziedzin. Podczas gier i zabaw najmłodsi zdobywają  wiedzę, a być może niektórzy nowe zainteresowanie na lata. Warto zajrzeć.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 5/5. Oceniono 1 raz.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat