Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Zmienili płeć 3-letniemu dziecku

Artykuł

Pewien 3-latek z Wielkiej Brytanii, za zgodą sądu, może być traktowany i ubierany przez rodziców jak dziewczynka.

Zmienili plec 3latek
Autor: pixabay.com

Mimo że trójka dzieci pewnej pary z Wielkiej Brytanii ma kłopoty ze swoją tożsamością, brytyjski sąd uznał niedawno, że nie są to przesłanki, aby ich rodzice nie mogli sprawować nad nimi dalszej opieki. Badający tę sprawę eksperci orzekli nawet, że rodzeństwo jest szczęśliwe, a „zaburzenia tożsamości płciowej, jakich doświadczają dzieci, nie mają nic wspólnego ze sposobem wychowywania ich przez parę”. Sąd nie dopatrzył się tu manipulowania psychiką nieletnich. Głośno jednak zrobiło się w UK o tym, że 3-letni synek pary posyłany był nagminnie do przedszkola w dziewczęcych ubrankach. W żeńskich częściach garderoby pokazywał się również 7-letni potomek Brytyjczyków. Także i trzecia pociecha brytyjskiej pary nie jest aktualnie pewna, czy jest dziewczynką czy chłopczykiem.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat