Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Higiena

Zdrowo żyj, ręce myj!

Artykuł

Dobre nawyki są proste i przyjemne! W najnowszym spocie „Zdrowo żyj, ręce myj” ulubieni bohaterowie Cartoon Network łączą siły i pokazują dzieciom,...

Zdrowo zyj rece myj
Autor: Materiały prasowe

w jaki sposób codziennie można chronić siebie i innych przed zarazkami.

Co łączy ratujące świat Atomówki, uroczych przyjaciół z „Między nami, misiami” czy walczących ze złoczyńcami Młodych Tytanów? Wszyscy ci bohaterowie mają jedną wspólną cechę: są ulubieńcami młodych widzów i ich codziennymi towarzyszami! Od dzisiaj popularne postaci z kreskówek Cartoon Network w zabawny sposób udzielają dzieciom ważnych wskazówek i pomagają pielęgnować dobre nawyki.

W jaki sposób chronić się przed zarazkami? Jak zachowywać się podczas kichania i jak długo myć ręce? W klipie „Zdrowo żyj, ręce myj” znajdują się praktyczne porady dotyczące prozdrowotnych zachowań. Tekst rapowej piosenki jest łatwy do zapamiętania, dzięki czemu pozwoli ona dzieciom na przyjemne przyswojenie wszystkich zasad!

Spot „Zdrowo żyj, ręce myj” można oglądać na wszystkich kanałach społecznościowych Cartoon Network, a także podczas bieżącej transmisji kanału.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 2.55/5. Oceniono 2 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat