Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Zaskakujące niespodzianki i wesołe pościgi

Artykuł

W lipcu Boomerang zaprasza wszystkie dzieciaki na spotkanie z ulubionymi czworonożnymi bohaterami!

Tom jerry072020
Autor: Materiały prasowe

Niesforni Tom i Jerry, stateczny mops Mike, Scooby Doo oraz Agent Binky umilą wakacyjne popołudnia i rozbawią do łez każdego!

Jednym z bohaterów cyklu „Jak pies z kotem” jest mops Mike, uwielbiający wylegiwanie się na kanapie i przyrządzanie wyrafinowanych potraw pod nieobecność swoich właścicieli. Jego perypetie są pełne psikusów, które robią mu jego współlokatorzy. Podwórkowego porządku pilnuje również kosmiczna organizacja, którą dowodzi grupa domowych pupili. Jeden z nich – Agent Binky traktuje swoją pracę jak prawdziwe powołanie! Razem z całą załogą codziennie mierzy się z nowymi wyzwaniami i chroni swoją ludzką rodzinę przed niebezpieczeństwem!

Cykl „Jak pies z kotem” będzie również świetną okazją do przypomnienia sobie najzabawniejszych odcinków perypetii paczki Scooby’ego Doo, a także Toma i Jerry’ego! Te kultowe produkcje już od wielu lat bawią oraz zaskakują nie tylko tych najmłodszych widzów!

Cykl „Jak pies z kotem” emitowany będzie od 13 lipca codziennie o 15:00 na antenie Boomeranga.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat