Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Zaprosił całą klasę na urodziny. Nie powiedział mamie

Artykuł

Pewien 10-latek zaprosił do swojego domu na urodziny wszystkich kolegów i koleżanki z klasy. Nie poinformował o swoim pomyśle mamy.

Zaprosil klasa urodziny
Autor: freepik

Jakiś czas temu 10-letni Max znalazł w rzeczach swojej mamy stare zaproszenia urodzinowe.

Znalezisko to zainspirowało go do zorganizowania swojej imprezy urodzinowej w domu. Chłopiec wypisał zaproszenia dla swoich koleżanek i kolegów z klasy i wręczył je im osobiście, podając swój adres. Zapomniał jednak powiedzieć mamie o tym, że zaprosił do domu 31 osób. O sekretnym przedsięwzięciu 10-latka poinformowała rodzicielkę Maxa tydzień przed imprezą jedna z mam. Zaskoczona inicjatywą swojego syna Diane Campbell odwołała wizytę 31 dzieci. Nie miałaby bowiem, gdzie pomieścić tak sporego grona gości.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat