Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

ZAPOWIEDZI PROGRAMOWE POLSAT JimJam na wrzesień 2018

Artykuł

ZAPOWIEDZI PROGRAMOWE | POLSAT JimJam | Wrzesień 2018

Jimjam092018
Autor: Materiały prasowe

PREMIERA: STRAŻAK SAM s.7

Od 1 września codziennie o 08:00 i 17:31 (po dwa odcinki)

Kiedy zabrzmi alarm pożarowy, Strażak Sam i jego załoga są gotowi, by nieść pomoc zarówno na lądzie, jak i morzu. Samochodami trażackimi lub helikopterem, Sam wraz z drużyną pędzą na, aby wszystkim zapewnić bezpieczeństwo.Niezależnie od tego, czy chodzi o gaszenie pożarów, ratowanie ze skalnych osuwisk i błotnych lawin lub poradzenie sobie z niebezpiecznym ładunkiem, Strażak Sam jest zawsze na służbie!

MARATON Z SERIALEM PTYŚ I BILL

Od 1 września w każdą sobotę i niedzielę od 10:00 (po pięć odcinków)

Serial „Ptyś i Bill” przedstawia przygody uroczej trójki: chłopca o imieniu Ptyś, spaniela Billa i żółwia, który potrafi jeździć na deskorolce. Przyjaciele są nierozłączni – razem przeżywają wiele niesamowitych i zabawnych przygód. Ptyś i Bill mają wiele wspólnego – łączy ich podobne poczucie humoru, a nawet kolor włosów! W jednym z odcinków do domu Ptysia trafia nieproszony lokator – kot, którym trzeba się zaopiekować pod nieobecność właścicielki. Najbardziej niezadowolony z takiego obrotu spraw jest Bill – tylko on wie, że kot nie jest tak przyjazny, na jakiego wygląda. Nowy lokator potrafi jednak zdobyć sobie sympatię domowników i przy okazji robić Billowi na złość, co doprowadzi do wielu zabawnych sytuacji. Oprócz waloru humorystycznego, animacja uczy także szacunku do zwierząt i pokazuje, że ich posiadanie to nie tylko dobra zabawa, ale także obowiązki. Bohaterowie znani są z serii popularnych komiksów Jeana Roby wydanych po raz pierwszy w 1959 roku. Na podstawie ich perypetii powstał także film o tym samym tytule. Animacja jest kolejną odsłoną przygód tej trójki.

DZIEWCZĘCE POPOŁUDNIA Z MY LITTLE PONY: PRZYJAŹN TO MAGIA, TRUSKAWECZKĄ, POPELKAMI , ZWIERZYŃCEM ZUZI I ZUZIĄ

Codziennie od 06:00 i od 15:03

Każdego dnia POLSAT JimJam zaprasza na spotkania z bohaterami bajek uwielbianych zwłaszcza przez wszystkie dziewczynki: „My Little Pony: Przyjaźń to magia”, „Truskaweczki”, „Zwierzyńca Zuzi”, „Popelków” oraz „Zuzi”.

ZAPRASZAMY DO NAUKI Z POLSAT JIMJAM

W dni powszednie od 10:00 do 10:58 i od 14:00 do 15:03 oraz w weekendy od 14:00 do 15:03

We wrześniu zapraszamy do wspólnej nauki i zabawy. W tym miesiącu na wszystkich małych widzów czeka seria edukacyjna do nauki języka angielskiego – „Timmy uczy i bawi”.
W poznawaniu angielskiego pomogą również bohaterowie serii „Badanamu”. W cyklu edukacyjnym maluchy rozwikłają również zagadki, które kryje nasz świat oraz nauczą się rysować wraz z bohaterami bajek „Tropiciele zagadek” i „ Gryzmołki Gryzmołka”.

FILMOWE WEEKENDY

W każdą sobotę i niedzielę o 11:00 i 18:00

W każdą sobotę i niedzielę rano oraz wieczorem zapraszamy na seanse z bajkami:

Bob Budowniczy – filmy
Tomek i przyjaciele – filmy
Kredki z Kolorkowa
Flipper i Lopaka

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat