Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

ZAPOWIEDZI PROGRAMOWE POLSAT JimJam na sierpień 2019

Artykuł

ZAPOWIEDZI PROGRAMOWE | POLSAT JimJam | Sierpień 2019

Jimjam082019
Autor: Materiały prasowe

BOHATERKA MIESIĄCA: PSZCZÓŁKA MAJA
pon.-pt. o 7:26, 11:58, 16:07 i 20:28
weekendy o 7:26, 16:07 i 20:28
(po dwa odcinki)

Bohaterką miesiąca zostaje… mała, sprytna, rezolutna i najbardziej znana pszczółka – Maja! Pszczółka urodziła się w trakcie niepokojów wewnętrznych – jej rodzinny ul podzielił się na dwie nowe kolonie. Pomimo ostrzeżeń pani wychowawczyni, pragnie poznać szeroki świat i decyduje się na opuszczenie ula, co uważane jest przez całą pszczelą społeczność za niewybaczalne wykroczenie, za które grozi bardzo surowa kara. W trakcie swych licznych przygód będąca na wygnaniu Maja zaprzyjaźnia się z innymi owadami zamieszkującymi łąkę i wraz z nimi odważnie stawa czoło grożącym im niebezpieczeństwom. Zostaje jednak schwytana przez zaprzysiężonych wrogów pszczół – szerszenie. Dowiaduje się wtedy o planie ataku na swoją rodzinną kolonię. Pszczółka staje przed poważną decyzją – czy ma wrócić i ponieść należną jej karę, czy też zachować tę informację dla siebie, uratować siebie, ale skazać ul na zniszczenie. Po wielu rozterkach postanawia powrócić do ula, gdzie po ujawnieniu zbliżającego się ataku, pszczoły niespodziewanie jej wybaczają.

ZUZIA SEZON 2.
nowe odcinki
Od 1 sierpnia codziennie o 7:57 i 19:05
(po dwa odcinki)

Zuzia to rezolutna, inteligentna, dociekliwa i wesoła pięciolatka. Dziewczynka jest także niezwykle otwarta, świadoma siebie i bardzo zainteresowana wszystkim, co ją otacza. Wykazuje się odwagą, gdy sprawy przyjmują nieoczekiwany obrót i nie boi się zadawać pytań, jeśli czegoś nie jest pewna. Dzięki temu codziennie przeżywa niezwykłe przygody – po raz pierwszy nocuje poza domem, idzie do fryzjera, spotyka nowych przyjaciół i obchodzi rodzinne święta. Z każdej z nich wyciąga wnioski i dowiaduje się wiele na temat życia.

MARATONY Z SERIALAMI: PSZCZÓŁKA MAJA,
LEGO FRIENDS: PRZYJACIÓŁKI Z HEARTLAKE CITY
oraz LEGO FRIENDS: MOC PRZYJAŹNI
W każdą sobotę i niedzielę od 10:00

W sierpniowe weekendy POLSAT JimJam zaprasza na maratony z ulubionymi bajkami. W tym czasie na antenie zobaczymy seriale: „Pszczółka Maja” (pięć odcinków) oraz seriale LEGO Friends – „LEGO FRIENDS: Przyjaciółki z Heartlake City” lub „LEGO FRIENDS: Moc przyjaźńi” (dwa odcinki).

ZAPRASZAMY DO NAUKI Z POLSAT JIMJAM
W dni powszednie od 10:00 do 11:03

W sierpniu zapraszamy do wspólnej nauki poprzez zabawę. W tym miesiącu na wszystkich małych widzów czekają wyjątkowe bajki, dzięki którym dowiedzą się jak należy dbać o środowisko, zdrowie i przyjaźnie, poznają także tajemnice dzikich zwierząt, oraz nauczą się jak bezpiecznie poruszać się po drodze. W ramach cyklu edukacyjnego zobaczymy bajki: „Małpka wie, nauczy cię” (dwa odcinki) „Messy jedzie do Okido” (jeden odcinek), „Dziki świat braci Kratt” (jeden odcinek) oraz „Robosamochód Poli: bezpieczeństwo na drodze” (jeden odcinek).

FILMOWE WEEKENDY Z POLSAT JIMJAM
W soboty i niedziele o 12:00

W sierpniu zapraszamy najmłodszych widzów na spotkania z bohaterami następujących filmów:

Bob na budowie: Wieżowce i parkingi
Tomek i przyjaciele: Torami do Wspaniałych Miejsc
Jasper
Chuck i przyjaciele - wielkie wyzwanie
Benjamin i księżniczka lodowej tafli
Benjamin i cyrkowe lwy
Tomek i przyjaciele: Jak lokomotywy uratowały lotnisko
Bob Budowniczy: Na Dzikim Zachodzie

CHŁOPIĘCE BAJKI
Codziennie od 17:00

W sierpniu codziennie POLSAT JimJam zaprasza na spotkania z bohaterami ulubionych chłopięcych bajek:

Ptyś i Bill (dwa odcinki)
Strażak Sam (dwa odcinki)
Robosamochód Poli
Chomp Squad (dwa odcinki)
Bob Budowniczy (dwa odcinki)
Chuck i przyjaciele

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat