Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

ZAPOWIEDZI PROGRAMOWE POLSAT JimJam na sierpień 2018

Artykuł

ZAPOWIEDZI PROGRAMOWE | POLSAT JimJam | Sierpień 2018

Jimjam082018
Autor: Materiały prasowe

PREMIERA: TIMMY UCZY I BAWI
Od 1 sierpnia codziennie o 10:16 i 14:16 (po dwa odcinki)

W sierpniu zapraszamy do nauki angielskiego razem z barankiem Timmym! Timmy, doskonale znany wszystkim dzieciom, to rezolutny i pełen energii przedszkolak, który każdego dnia uczy się czegoś nowego. Przygody baranka oraz innych zwierzątek są pozbawione przemocy i pokazują najmłodszym jak ważna jest praca w grupie, pomaganie sobie nawzajem i posiadanie przyjaciół. Tym razem baranek powraca w nowej odsłonie, dzięki której dzieci bawiąc się mogą uczyć się słówek po angielsku. W każdym odcinku maluchy poznają podstawowe słownictwo, np. kolory tęczy czy zwierzątka mieszkające w dżungli. Dla ułatwienia każde nowe słówko przedstawiane jest za pomocą ilustracji, której towarzyszy podpis. Jego wymowa zostaje również powtórzona wyraźnie kilka razy. Każdy odcinek ma także taką samą strukturę, która porządkuje i utrwala wprowadzane słównictwo. Seria została wyprodukowana przez British Council – instytucję specjalizującą się w nauczaniu języka angielskiego i promowaniu brytyjskiej kultury, we współpracy z wytwórnią filmów animowanych, Aardman Animations.

PREMIERA: STRAŻAK SAM s.6
Od 1 sierpnia codziennie o 7:05, 17:28 i 20:34 (po dwa odcinki)

Serial, którego akcja toczy się w miasteczku Pontypandy, opowiada o przygodach dzielnego Strażaka Sama, który spieszy na pomoc swoim przyjaciołom i kolegom po fachu w wielu niebezpiecznych sytuacjach. Kiedy tylko zabrzmi syrena pożarowa, Strażak Sam i jego załoga są gotowi, by nieść pomoc zarówno na lądzie, jak i morzu. Samochodami strażackimi lub helikopterem, Sam wraz z drużyną pędzą na ratunek. Niezależnie od tego, czy chodzi o gaszenie pożarów, ratowanie ze skalnych osuwisk lub poradzenie sobie z niebezpiecznym ładunkiem, Strażak Sam jest zawsze na służbie!

MARATONY Z SERIALEM DINOPOCIĄG
Od 1 sierpnia codziennie od 11:30 (po trzy odcinki)

Mały tyranozaur o imieniu Bratek, wraz z przybraną rodziną pteranodonów, wyruszają na niezwykłe wyprawy Dinopociągiem, podczas których poznają wiele gatunków dinozaurów żyjących w różnych erach i uczą się nowych faktów o tych fascynujących stworzeniach. Dinopociąg przejeżdżając przez tunel czasu zabiera ich w różne okresy ery mezozoicznej – trias, jurę i kredę. Bratek z dziecięcą ciekawością odkrywa różnice występujące pomiędzy poszczególnymi gatunkami. Jego zainteresowanie wynika po części z faktu, że sam wychowuje się w rodzinie, która reprezentuje inny gatunek niż on.

DZIEWCZĘCE POPOŁUDNIA Z MY LITTLE PONY: PRZYJAŹN TO MAGIA, TRUSKAWECZKĄ, KROPKĄ I ZUZIĄ
Codziennie od 15:00

Każdego dnia POLSAT JimJam zaprasza na spotkania z bohaterami bajek uwielbianych zwłaszcza przez wszystkie dziewczynki: „My Little Pony: Przyjaźń to magia”, „Truskaweczki”, „Kropki.” oraz „Zuzi”.

CODZIENNI BOHATEROWIE
Codziennie od 16:40

W sierpniu zapraszamy wszystkich najmłodszych na spotkania z bohaterami ulubionych bajek:

Stacyjkowo
Stacyjkowo - Zdobywcy odznak
Strażnicy Miasta
Strażak Sam

ZAPRASZAMY DO NAUKI Z POLSAT JIMJAM
Codziennie od 10:05 do 11:00 oraz od 14:00 do 15:00

W sierpniu zapraszamy do wspólnej nauki i zabawy. W tym miesiącu na wszystkich małych widzów czeka nowa seria edukacyjna do nauki języka angielskiego – „Timmy uczy i bawi”. W nauce angielskiego pomogą również bohaterowie serii „Badanamu”. W cyklu edukacyjnym maluchy rozwikłają także zagadki, które kryje nasz świat oraz znajdą odpowiedzi na najbardziej filozoficzne pytania wraz z bohaterami bajek „Messy jedzie do Okido” i „Hugo, co to znaczy?”.

FILMOWE PORANKI I WIECZORY
Codziennie o 7:35 i 18:00

Codziennie rano i wieczorem zapraszamy na seanse z bajkami:

Bob Budowniczy – filmy
My Little Pony – filmy
Tomek i przyjaciele – filmy
Heidi
Kredki z Kolorkowa
Flipper i Lopaka
Roztańczona Angelina: Rejs
Agelina Ballerina: Tańcząca Królewna
O czym szumią wierzby
Czwarty Król
Timmy ratownik
Świąteczna niespodzianka Timmy’ego

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat