Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

ZAPOWIEDZI PROGRAMOWE POLSAT JimJam na październik 2021

Artykuł

ZAPOWIEDZI PROGRAMOWE | POLSAT JimJam | Październik 2021

Jimjam102021
Autor: Materiały prasowe

BOHATER MIESIĄCA: RICKY ZOOM
Codziennie o 7:00 i 19:00

Mały czerwony motocykl Ricky Zoom i jego najlepsi przyjaciele, Loop, Scootio oraz DJ, pędzą wszystkim z pomocą, przeżywając przy tym masę wspaniałych przygód. Wyścigi po torze czy sztuczki w parku – każdy dzień jest przygodą i okazją do zdobycia nowego doświadczenia.

Bohaterowie mieszkają w Wheelford, odjazdowym miasteczku stworzonym specjalnie z myślą o jednośladach. Mieszkańcy stanowią oddaną sobie społeczność i wspierają Ricky’ego na drodze do kariery pojazdu ratunkowego. Ricky i przyjaciele mogą być pewni, że otrzymają niezbędne wsparcie do codziennej nauki pewnej jazdy na dwóch kółkach, czy to od rodziców, czy od mechanika lub motocykla policyjnego. Pełna akcji i przygód seria pokazuje najmłodszym czym jest prawdziwa przyjaźń, wspierająca społeczność, a także na czym polega samodzielność.

KROPKA
Codziennie o 6:00 i 15:10

Kropka to ciekawska i żywiołowa ośmiolatka, która jest obeznana z technologią jak mało kto. Dziewczynka często wyrusza na poszukiwanie przygód, a także z radością i bez obaw rozwiązuje problemy – swoje, swojej najlepszej przyjaciółki oraz ukochanego psa. Robi to w taki sam sposób, jak każda dziewczynka: popełnia po drodze błędy, śmiejąc się przy tym jeszcze głośniej niż zazwyczaj.

TROPICIELE ZAGADEK
Codziennie o 9:15 i 16:25 (w weekendy o 16:20)

To serial dla małych detektywów i wielbicieli tajemnic. W każdym odcinku mieszkańcy Pośpiechowa mają do rozwiązania jakąś zagadkę. Seria powstała w oparciu o książki dla dzieci autorstwa bestsellerowego pisarza i ilustratora, Richarda Scarry’ego.

PSZCZÓŁKA MAJA
Codziennie o 9:50, 15:25 i 19:20

Mała pszczółka o imieniu Maja opuszcza ul, by doświadczyć piękna otaczającego ją świata. Podczas swoich przygód zwiedza łąkę, przyglądając się innym owadom. Jak każde małe stworzenie, Maja spędza dużo czasu na dobrej zabawie ze swoimi przyjaciółmi. Entuzjastyczna pszczółka jest niezmiennie zdumiona tym, co odkrywa, latając po łące.

BAJKI NA KÓŁKACH
Codziennie od 18:00

W październiku zapraszamy na cykl Bajki na kółkach, w ramach którego mali widzowie kanału POLSAT JimJam będą mogli oglądać bajki o pojazdach – Ricky Zoom, Stacyjkowo oraz Rajdek – mała wyścigówka! Ricky Zoom opowiada o małym motorze, który pragnie zostać ratownikiem. Bohaterami serii Stacyjkowo są trzy lokomotywy, którzy dzięki współpracy odkrywają, co jest w życiu ważne.
Z kolei bajka Rajdek – mała wyścigówka to historia o żywiołowym samochodzie wyścigowym Formuły 1. Jego entuzjazm i bezgraniczna ciekawość często przysparzają mu kłopotów. Ścigaj się z nami codziennie od 18:00!

ZAPRASZAMY DO NAUKI Z POLSAT JIMJAM
Codziennie od 10:05 i od 14:00

Bajki na kanale POLSAT JimJam nie tylko bawią, ale też uczą. Pokazują dzieciom świat nauki, techniki i przyrody. W tym miesiącu, w ramach cyklu edukacyjnego, dzięki seriom animowanym „Daisy i Ollie”, „Zuzia” oraz „Chupi idzie do szkoły” mali widzowie poznają otaczający ich świat. Daisy i Ollie zachęcają dzieci do zadawania pytań i wzbudzają ich ciekawość. Przygody Zuzi pokazują, jak sobie poradzić w sytuacjach, gdy nie wszystko idzie po naszej myśli i przekonują, że warto prosić o pomoc. Natomiast dzięki spotkaniom z Chupim najmłodsi widzowie mogą oswoić się z tematem szkoły.

MARATON Z SERIALEM RICKY ZOOM
W każdą sobotę i niedzielę od 7:00 (osiem odcinków)

W każdy październikowy weekend najmłodsi widzowie będą mogli śledzić niezwykłe przygody bohaterów bajki Ricky Zoom.

FILMY

W każdą sobotę i niedzielę około 11:00 i 13:00

Sobota 2 października:

11:00 – Ciekawski George: Małpiszon i Gwiazdka
13:00 – Ciekawski George: Halloweenowy Festiwal Strachów

Niedziela 3 października:

11:00 – Ciekawski George: Witaj wiosno!
13:00 – Strażak Sam: Uwaga, kosmici!

Sobota 9 października:

11:00 – Franklin i Przyjaciele: Polarny Podróżnik
13:00 – Czarodziejskie Święta Franklina

Niedziela 10 października:

10:55 – Franklin i Przyjaciele: Podwodna Wyprawa
13:00 – Strażnicy Miasta – The Movie

Sobota 16 października:

10:55 – Dziki świat braci Kratt: Przygoda w głębinach
13:00 – Benjamin i księżniczka lodowej tafli

Niedziela 17 października:

10:55 – Dzikie Święta Braci Kratt
13:00 – Benjamin Blumchen i Mikołaj

Sobota 23 października:

11:00 – Daisy & Ollie Christmas Special
13:00 – Truskaweczka: Warto marzyć

Niedziela 24 października:

11:00 – Lego Friends: Girlz 4 Life
13:00 – Strażak Sam: Kamera w akcji!

Sobota 30 października:

11:00 – Ciekawski George: Witaj wiosno!
13:01 – Barbie Dreamtopia

Niedziela 31 października:

11:00 – Ciekawski George: Halloweenowy Festiwal Strachów
13:01 – Barbie Dreamtopia: Festiwal zabawy

 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat