Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

ZAPOWIEDZI PROGRAMOWE POLSAT JimJam na październik 2019

Artykuł

ZAPOWIEDZI PROGRAMOWE | POLSAT JimJam | Październik 2019

Jimjam102019
Autor: Materiały prasowe

BOHATER MIESIĄCA: ODLOTOWE OPOWIEŚCI
Codziennie o 7:53, 14:53 i 18:43

Świerszcz Apollo, znany muzyk i gawędziarz, zaprasza najmłodszych do odkrywania bajkowego świata owadów. Apollo zakochuje się w królowej pszczół Marguerite i zamieszkuje w królestwie owadów. Z początku nie wierzy w siebie, jednak przyjaciele pomagają mu odkryć, że wiele osób potrzebuje jego pomocy.
Seria oparta na pięknych książkach Antoona Kringsa opowiada o codziennym życiu społeczności owadów. Uczy o ich zwyczajach, pokazując jak ważna jest współpraca i wzajemna pomoc.

ROZTAŃCZONA ANGELINA
SEZONY 3-4
PREMIERA
Codziennie od 1 października 2019 o 6:45, 8:30 i 19:35

Zapraszamy do śledzenia przygód ośmioletniej Angeliny, która rozpoczyna kolejny etap swojego życia w nowej szkole, gdzie poznaje przeróżne formy muzyki i tańca. Seria pokazuje przeprowadzkę Angeliny do nowego domu, naukę w szkole i początki przyjaźni z grupą kolorowych postaci, w tym jej nową nauczycielką – panią Mimi.

SZYMON
PREMIERA
Codziennie od 1 października 2019 o 13:43

Ta animowana seria opowiada o Szymonie – uroczym króliczku, którego rozpiera dziecięca energia. Szymon, jak każde dziecko napotyka różne wyzwania – zarówno w szkole, jak i w domu. W każdym odcinku króliczek z właściwym sobie urokiem dowiaduje się czegoś nowego o świecie. Przełamuje lęk przed ciemnością czy wizytą u dentysty i leci pierwszy raz samolotem. Uczy się, jak być dobrym bratem i przyjacielem. Bajka pokazuje jak ważne są dobre relacje między rodzeństwem. Chociaż Szymonowi i Kacprowi zdarzają się kłótnie, to świetnie się razem bawią, a pomoc starszego brata jest dla młodszego niezwykle ważna.

MARATONY Z SERIALAMI: PSZCZÓŁKA MAJA
oraz ODLOTOWE OPOWIEŚCI
W każdą sobotę i niedzielę od 10:00

Rozrywkę w październikowe weekendy zapewnią maratony z ulubionymi bajkami. W każdą sobotę i niedzielę będzie można obejrzeć przygody rezolutnej „Pszczółki Mai” (5 odcinków) i pomysłowego świerszcza Apolla, bohatera „Odlotowych opowieści” (2 odcinki).

ZAPRASZAMY DO NAUKI Z POLSAT JIMJAM
W dni powszednie od 10:00 do 11:00

W październiku w POLSAT JimJam obejrzeć można będzie bajki, które łączą w sobie naukę i zabawę. Wraz z dinozaurami, bohaterami bajek, mali widzowie odwiedzą czasy prehistoryczne, a także niezwykłą krainę wyobraźni, dowiadując się nieco o tych fascynujących stworzeniach. W ramach cyklu edukacyjnego zobaczymy bajki: „Dinopociąg” (jeden odcinek) oraz „Harry i wiaderko pełne dinozaurów” (dwa odcinki).

CHŁOPIĘCE BAJKI
Codziennie od 17:29

Każdego dnia POLSAT JimJam zaprasza na spotkania z bohaterami ulubionych bajek:

  • Strażak Sam (dwa odcinki)
  • Robosamochód Poli (jeden odcinek)
  • Chomp Squad (jeden odcinek)
  • Bob Budowniczy (dwa odcinki)

DZIEWCZĘCE BAJKI
Codziennie od 19:05

Każdego dnia POLSAT JimJam zaprasza na spotkania z bohaterkami ulubionych bajek:

  • Pamiętnik Florki
  • Roztańczona Angelina
  • LEGO Friends
  • Pszczółka Maja
Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat