Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

ZAPOWIEDZI PROGRAMOWE POLSAT JimJam na październik 2018

Artykuł

ZAPOWIEDZI PROGRAMOWE | POLSAT JimJam | Październik 2018

Jimjam102018
Autor: Materiały prasowe

PREMIERA: ROBOSAMOCHÓD POLI
Od 15 października codziennie o 07:53 i 17:50 (po dwa odcinki)

W Brumkowie, małym miasteczku, każdy pojazd obdarzony jest własnym głosem i osobowością, a auta i ludzie żyją i pracują w harmonii. Mieszkańcy są szczęśliwi i beztroscy, ale raz na jakiś czas pojawiają się kłopoty, wtedy od razu na ratunek przybywają: Poli – samochód policyjny, Strażak Roy oraz Karetka Amber. Mieszkańcy Brumkowa mogą spać spokojnie, bo nad ich bezpieczeństwem czuwają dzielni przyjaciele.

Seria pokazuje najmłodszym widzom, na czym polega praca policji, straży pożarnej i pogotowia ratunkowego, jednocześnie ucząc maluchy, że pracownicy służb ratunkowych to dobrzy ludzie, którzy bezinteresownie niosą pomoc innym. W każdym odcinku samochody przechodzą transformacje, by pokazać jak można być użytecznym i pomagać innym.

MARATON Z SERIALAMI: STRAŻAK SAM, PTYŚ I BILL
ORAZ MY LITTLE PONY: PRZYJAŹŃ TO MAGIA
Od 6 października w każdą sobotę i niedzielę od 10:00

W październikowe weekendy POLSAT JimJam zaprasza na maratony z ulubionymi bajkami najmłodszych. W tym czasie na antenie zobaczymy seriale: „Strażak Sam” (po sześć odcinków), „Ptyś i Bill” (po trzy odcinki) oraz „My Little Pony: Przyjaźń to magia” (po trzy odcinki).

ZAPRASZAMY DO NAUKI Z POLSAT JIMJAM
W dni powszednie od 10:00 i 14:00

W październiku zapraszamy do wspólnej nauki poprzez zabawę. W tym miesiącu na wszystkich małych widzów czekają wyjątkowe bajki, dzięki którym nauka języka angielskiego, rozwiązywanie zagadek i zadań matematycznych czy pierwsze kroki w rysowaniu będą stanowić świetną zabawę. W ramach cyklu edukacyjnego zobaczymy bajki: „Timmy uczy i bawi”, „Badanamu”, „Potworek Matma i jego drużyna” oraz „Gryzmołki Gryzmołka”.

SPOTKANIA Z MIEJSKIMI BOHATERAMI
Codziennie od 05:36 i od 15:28

W październiku zapraszamy wszystkich najmłodszych na spotkania z dzielnymi bohaterami w bajkach:

  • Tropiciele zagadek
  • Stacyjkowo
  • Stacyjkowo – Zdobywcy odznak
  • Strażak Sam
  • Robosamochód Poli
  • Strażnicy Miasta
Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat