Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

ZAPOWIEDZI PROGRAMOWE POLSAT JimJam na maj 2019

Artykuł

ZAPOWIEDZI PROGRAMOWE | POLSAT JimJam | Maj 2019

Jimjam052019
Autor: Materiały prasowe

BOHATERKI MIESIĄCA: LEGO FRIENDS
Codziennie o 7:00, 11:30, 16:33 i 20:00

Bohaterkami miesiąca zostają… najlepsze przyjaciółki z Heartlake City: Olivia, Andrea, Emma, Mia i Stephani. W maju na antenie pokażemy premierowo dwa seriale z ich udziałem: „LEGO Friends: Przyjaciółki z Heartlake City” i „LEGO Friends: Moc przyjaźni”.

PREMIERA: LEGO FIRENDS
Od 1 maja o 7:00, 11:30, 16:33 i 20:00

„LEGO Friends: Przyjaciółki z Heartlake City” – od 1 maja

Bohaterkami serii jest pięć najlepszych przyjaciółek: Olivia, Andrea, Emma, Mia i Stephani, mieszkających w Heartlake City – uroczym miasteczku zbudowanym wokół jeziora w kształcie serca. Poznajemy ich przygody, pasje oraz miejsca, w których uwielbiają spędzać wolny czas. Bohaterki mają różne zainteresowania i cechy charakteru, dzięki czemu każde dziecko odnajdzie postać, z którą będzie mogło się identyfikować. Oprócz różnic, jest także wiele rzeczy, które je łączy. Mia uwielbia zwierzęta i przejażdżki na swojej klaczy, Belli. Emma ma artystyczną duszę, a jedną z jej pasji jest fotografia. Olivia interesuje się nauką i wynalazkami. Andrea ponad wszystko kocha występy artystyczne, a jej pasje to aktorstwo i śpiew. Z kolei Stephanie jest ekspertką od sportu i uwielbia wszystko organizować.

„LEGO Friends: Moc przyjaźni” – od 17 maja

To kolejna odsłona przygód pięciu najlepszych przyjaciółek z Heartlake City – Olivii, Andrei, Emmy, Mii i Stephani. Bohaterki łączy niezwykła więź, zdarza się jednak, że wpadają w kłopoty – np. wtedy, gdy ich ulubiony letni obóz może zostać zamknięty z powodu podstępnego planu, a drużyna koszykarska, do której należą, zmaga się z prawdziwym kryzysem formy.
W obliczu nadciągających problemów okaże się, na kogo tak naprawdę mogą liczyć. Dziewczyny przekonają się także, że dzięki mocy przyjaźni są w stanie stawić czoła wszystkim wyzwaniom.

PREMIERA: KADECI Z BADANAMU
Od 1 maja codziennie ok. 13:15

Bohaterowie lubianej przez widzów edukacyjnej animacji „Badanamu”, która słynęła z radosnych i słodkich piosenek dla najmłodszych, dorastają. W nowej animowanej serii przeznaczonej dla dzieci w wieku przedszkolnym miś Bada, Profesor Pip i Poppy przeżywają niesamowite i pełne emocji przygody niejednokrotnie spotykając na swej drodze zarówno dobrych, jak i złych bohaterów. Grupa kadetów pod wodzą misia Bada walczy z siłami ciemności dbając o bezpieczeństwo świata Badanamu. Z mrocznych lasów poza Wonderwood nadchodzi nowe zagrożenie. Obrona przed nim wymagać od wszystkich kadetów bardzo dużo odwagi i planowania.

MARATON Z SERIALAMI: CHUCK I PRZYJACIELE oraz STRAŻAK SAM,
W każdą sobotę i niedzielę od 10:00

W majowe weekendy POLSAT JimJam zaprasza wszystkich najmłodszych widzów na maratony z ulubionymi bajkami. W tym czasie na antenie zobaczymy seriale: „Chuck i przyjaciele” (cztery odcinki) oraz „Strażak Sam” (cztery odcinki).

ZAPRASZAMY DO NAUKI Z POLSAT JIMJAM
W dni powszednie od 10:00 do 11:03

W maju zapraszamy do wspólnej nauki poprzez zabawę. W tym miesiącu na wszystkich małych widzów czekają wyjątkowe bajki, dzięki którym dowiedzą się jak należy dbać o środowisko, zdrowie i przyjaźnie, poznają także tajemnice dzikich zwierząt, oraz nauczą się jak bezpiecznie poruszać się po drodze. W ramach cyklu edukacyjnego zobaczymy bajki: „Gombby na Zielonej Wyspie” (dwa odcinki), „Dziki świat braci Kratt” (jeden odcinek) oraz „Robosamochód Poli: bezpieczeństwo na drodze” (jeden odcinek).

CHŁOPIĘCE BAJKI
Codziennie od 17:00

Każdego dnia POLSAT JimJam zaprasza na spotkania z bohaterami ulubionych bajek:

Ranger Rob
Strażak Sam
Robosamochód Poli
Bob Budowniczy
Chuck i przyjaciele
Chomp Squad
Ptyś i Bill

FILMY NA KANALE POLSAT JIMJAM
Codziennie o 12:00

W maju zapraszamy najmłodszych widzów na filmowe spotkania. Wśród emitowanych produkcji zobaczymy m.in.:

Roztańczona Angelina: Rejs
Heidi
Jasper
Pingu: Rodzina na weselu
Chuck i przyjaciele - wielkie wyzwanie
Benjamin i cyrkowe lwy
Benjamin i księżniczka lodowej tafli
Benjamin i tajemnica grobowca
Bob Budowniczy – filmy
Tomek i przyjaciele – filmy
My Little Pony - filmy

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat