Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

ZAPOWIEDZI PROGRAMOWE POLSAT JimJam na listopad 2018

Artykuł

ZAPOWIEDZI PROGRAMOWE | POLSAT JimJam | Listopad 2018

Jimjam082018
Autor: Materiały prasowe

PREMIERA: BERRY I DOLLY

Od 19 listopada w dni powszednie o 07:03, 13:33 i 17:00, w weekendy o 07:03 i 17:00 (po dwa odcinki)

Ślimak Berry i biedronka Dolly są najlepszymi przyjaciółmi. Wspólnie z zamieszkującymi las stworzonkami – chrząszczem, gąsienicą, pająkiem, pszczołą czy pasikonikiem, przeżywają wspaniałe przygody, zawierają nowe znajomości i poznają otaczający świat.

Każdy z odcinków pokazuje historie, które odnoszą się do codziennych wydarzeń z życia każdego malucha. Mocno podkreślana jest wartość przyjaźni, miłości, wzajemnego szacunku oraz poszanowania otaczającego nas świata.

Serial animowany powstał na podstawie niezwykle popularnych na Węgrzech książek dla dzieci autorstwa Eriki Bartos. Za reżyserię odpowiada Geza M. Toth, który ma na swoim koncie nominację do Oscara za Najlepszy Film Animowany, a całą serię wyświetlano w węgierskich kinach.

MARATON Z SERIALAMI: STRAŻAK SAM, PTYŚ I BILL ORAZ MY LITTLE PONY: PRZYJAŹŃ TO MAGIA

W każdą sobotę i niedzielę od 10:00 do 13:00

W listopadowe weekendy POLSAT JimJam zaprasza na maratony z ulubionymi bajkami najmłodszych. W tym czasie na antenie zobaczymy seriale: „Strażak Sam” (po sześć odcinków), „Ptyś i Bill” (po trzy odcinki) oraz „My Little Pony: Przyjaźń to magia” (po trzy odcinki).

ZAPRASZAMY DO NAUKI Z POLSAT JIMJAM

W dni powszednie od 10:00 do 11:00 oraz od 14:00 do 15:00

W listopadzie zapraszamy do wspólnej nauki poprzez zabawę. W tym miesiącu na wszystkich małych widzów czekają wyjątkowe bajki, dzięki którym nauka języka angielskiego, rozwiązywanie zagadek i zadań matematycznych czy pierwsze kroki w rysowaniu będą stanowić świetną zabawę. W ramach cyklu edukacyjnego zobaczymy bajki: „Timmy uczy i bawi”, „Badanamu”, „Potworek Matma i jego drużyna” oraz „Gryzmołki Gryzmołka”.

CHŁOPIĘCE BAJKI

Codziennie od 06:30 i od 16:27

Każdego dnia POLSAT JimJam zaprasza na spotkania z ulubionymi bohaterami bajek:

Stacyjkowo
Stacyjkowo – Zdobywcy odznak
Ranger Bob
Strażak Sam
Robosamochód Poli
Strażnicy Miasta

DZIEWCZĘCE BAJKI

W dni powszednie od 11:00

W listopadzie zapraszamy na spotkania z bohaterami bajek uwielbianych przez wszystkie dziewczynki: „My Little Pony: Przyjaźń to magia”, „Zuzia”, „Kropka” oraz „Truskaweczka”.

WIECZORY Z MY LITTLE PONY

Codziennie o 20:00 (po dwa odcinki)

W każdy listopadowy wieczór POLSAT JimJam zaprasza na dwa odcinki bajki „My Little Pony: Przyjaźń to magia”.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat