Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

ZAPOWIEDZI PROGRAMOWE POLSAT JimJam na lipiec 2019

Artykuł

ZAPOWIEDZI PROGRAMOWE | POLSAT JimJam | Lipiec 2019

Jimjam062019
Autor: Materiały prasowe

BOHATERKA MIESIĄCA: PSZCZÓŁKA MAJA
pon.-pt. o 7:26, 11:58, 16:07 i 20:28
weekendy o 7:26, 16:07 i 20:28
(po dwa odcinki)

Bohaterką miesiąca zostaje… mała, sprytna, rezolutna i najbardziej znana pszczółka – Maja! Pszczółka urodziła się w trakcie niepokojów wewnętrznych – jej rodzinny ul podzielił się na dwie nowe kolonie. Pomimo ostrzeżeń pani wychowawczyni, pragnie poznać szeroki świat i decyduje się na opuszczenie ula, co uważane jest przez całą pszczelą społeczność za niewybaczalne wykroczenie, za które grozi bardzo surowa kara. W trakcie swych licznych przygód będąca na wygnaniu Maja zaprzyjaźnia się z innymi owadami zamieszkującymi łąkę i wraz z nimi odważnie stawa czoło grożącym im niebezpieczeństwom. Zostaje jednak schwytana przez zaprzysiężonych wrogów pszczół – szerszenie. Dowiaduje się wtedy o planie ataku na swoją rodzinną kolonię. Pszczółka staje przed poważną decyzją – czy ma wrócić i ponieść należną jej karę, czy też zachować tę informację dla siebie, uratować siebie, ale skazać ul na zniszczenie. Po wielu rozterkach postanawia powrócić do ula, gdzie po ujawnieniu zbliżającego się ataku, pszczoły niespodziewanie jej wybaczają.

PREMIERA: KASIA I MIM-MIM
Od 1 lipca pon.-pt. o 6:34, 12:26 i 19:35
w weekendy o 6:34 i 19:35
(po dwa odcinki)

Kasia i sympatyczne pluszaki wykorzystują siłę wyobraźni, by brać udział w niesamowitych przygodach! W każdym odcinku Kasia i pluszowy królik Mim-Mim podróżują do fantastycznego świata. Wydarzenia, które tam na nich czekają pomagają im uporać się z prawdziwymi dziecięcymi problemami i rozterkami. Dowiadują się na przykład tego, w jaki sposób siedzieć nieruchomo tak, by świetliki mogły przylecieć lub jak nauczyć się kochać samego siebie za to, jakim się jest. Dzięki sympatycznym bohaterom dzieci przekonają się, jak uczyć się na błędach, szukać rozwiązania problemów oraz co to znaczy wytrwałość w dążeniu do celu. Mim-Mim, podobnie jak każde dziecko, bywa nieśmiały i czasem brakuje mu pewności siebie – wtedy z pomocą przychodzi Kasia, która inspiruje go i motywuje do udziału we wspaniałych przygodach. W jednym z odcinków dziewczynka dostanie od mamy nową parę spodni – gdy jednak okaże się, że są na nią za duże, będzie chciała szybko urosnąć. Dzięki podróży do wymyślonej krainy przekona się jednak, że nie jest fajnie zbyt szybko urosnąć, a na niektóre rzeczy warto cierpliwie poczekać.

MARATONY Z SERIALAMI: MY LITTLE PONY PRZYJAŹŃ TO MAGIA
LEGO FRIENDS: PRZYJACIÓŁKI Z HEARTLAKE CITY
oraz LEGO FRIENDS: MOC PRZYJAŹNI
W każdą sobotę i niedzielę od 10:00

W lipcowe weekendy POLSAT JimJam zaprasza na maratony z ulubionymi dziewczęcymi bajkami. W tym czasie na antenie zobaczymy seriale: „My Little Pony: Przyjaźń to magia” (trzy odcinki) oraz „LEGO FRIENDS: Przyjaciółki z Heartlake City” (dwa odcinki).

ZAPRASZAMY DO NAUKI Z POLSAT JIMJAM
W dni powszednie od 10:00 do 11:03

W lipcu zapraszamy do wspólnej nauki poprzez zabawę. W tym miesiącu na wszystkich małych widzów czekają wyjątkowe bajki, dzięki którym dowiedzą się jak należy dbać o środowisko, zdrowie i przyjaźnie, poznają także tajemnice dzikich zwierząt, oraz nauczą się jak bezpiecznie poruszać się po drodze. W ramach cyklu edukacyjnego zobaczymy bajki: „Małpka wie, nauczy cię” (dwa odcinki) „Messy jedzie do Okido” (jeden odcinek), „Dziki świat braci Kratt” (jeden odcinek) oraz „Robosamochód Poli: bezpieczeństwo na drodze” (jeden odcinek).

FILMOWE WEEKENDY Z POLSAT JIMJAM
W soboty i niedziele o 12:00

W lipcu zapraszamy najmłodszych widzów na spotkania z bohaterami następujących filmów:

 • Chuck i przyjaciele - wielkie wyzwanie
 • Bob na budowie: Wieżowce i parkingi
 • Jasper
 • Heidi
 • Benjamin i cyrkowe lwy
 • Benjamin i księżniczka lodowej tafli
 • Benjamin i tajemnica grobowca

CHŁOPIĘCE BAJKI
Codziennie od 17:00

Każdego dnia POLSAT JimJam zaprasza na spotkania z bohaterami ulubionych bajek:

 • Ptyś i Bill (dwa odcinki)
 • Strażak Sam (dwa odcinki)
 • Robosamochód Poli (dwa odcinki)
 • Bob Budowniczy (dwa odcinki)
 • Chuck i przyjaciele (dwa odcinki)
 • Chomp Squad (dwa odcinki)
Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat