Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

ZAPOWIEDZI PROGRAMOWE POLSAT JimJam na kwiecień 2020

Artykuł

ZAPOWIEDZI PROGRAMOWE | POLSAT JimJam | Kwecień 2020

Jimjam11032020
Autor: Materiały prasowe

BOHATER MIESIĄCA: CIEKAWSKI GEORGE
Od 1 marca codziennie o 7:00, 11:57, 17:06, 20:16

George to urocza, energiczna małpka z wyjątkowym talentem do wpadania w tarapaty. Malec jest żywo zainteresowany otaczającym go światem, a przy tym jest zawsze uśmiechnięty i uwielbia przygody. Z takim nastawieniem jedno jest pewne – za każdym rogiem czeka na niego coś ciekawego do odkrycia. Nieważne czy George jest na plaży, podwórku za domem, czy w mieście – małpka zawsze znajdzie coś wartego uwagi. W niezwykłych przygodach często towarzyszy mu najlepszy przyjaciel i opiekun — Pan w żółtym kapeluszu, który nierzadko ratuje George’a z tarapatów służąc dobrą radą, pomocą i swoim doświadczeniem.

Bajka przeznaczona jest dla najmłodszych widzów i powstała na podstawie bardzo popularnej serii książek o tym samym tytule. Przygody sympatycznej małpki rozbudzają w dzieciach ciekawość świata, pasję do nauki oraz odkrywania tajemnic. Przy okazji najmłodsi widzowie poznają także podstawy matematyki oraz prostych naukowych twierdzeń, które mają zastosowanie w codziennym życiu.

SZYMON
NOWE ODCINKI
Codziennie o 5:43, 5:48, 5:53, w dni powszednie także o 11:30

Ta animowana seria opowiada o Szymonie – uroczym króliczku, którego rozpiera dziecięca energia. Szymon, jak każde dziecko napotyka różne wyzwania – zarówno w szkole, jak i w domu. W każdym odcinku króliczek z właściwym sobie urokiem dowiaduje się czegoś nowego o świecie. Przełamuje lęk przed ciemnością czy wizytą u dentysty i leci pierwszy raz samolotem. Uczy się, jak być dobrym bratem i przyjacielem. Bajka pokazuje jak ważne są dobre relacje między rodzeństwem. Chociaż Szymonowi i Kacprowi zdarzają się kłótnie, to świetnie się razem bawią, a pomoc starszego brata jest dla młodszego niezwykle ważna.

CIEKAWSKI GEORGE: GOŃCIE TĘ MAŁPĘ
W sobotę 4 kwietnia o 11:02

Ulubieniec widzów i najbardziej dociekliwa małpka świata wraca w filmie Ciekawski George: Gońcie tę małpę! Dołącz do Ciekawskiego George’a i Pana w żółtym kapeluszu, którzy wyruszają w wielką podróż, by pomóc słonicy tęskniącej za domem wrócić do rodziny. To wyjątkowe trio przeżyje wiele niepowtarzalnych przygód, przy okazji udowadniając, że dzięki pomocy rodziny, przyjaciół i sile determinacji można osiągnąć wszystko.

CIEKAWSKI GEORGE 3: POWRÓT DO DŻUNGLI
W niedzielę 5 kwietnia o 11:02

Ciekawski George wyrusza w niesamowitą podróż, jednak przez awaryjne lądowanie samolotu małpka trafia do afrykańskiej dżungli, w której przeżyje niezapomniane przygody i pozna nowych przyjaciół.

CIEKAWSKI GEORGE: WITAJ WIOSNO!
W sobotę 11 kwietnia o 11:02

Wiesz, że nadchodzi wiosna, skoro George tańczy na balkonie o świcie! Pan w żółtym kapeluszu jest przekonany, że małpka ma wiosenny przypływ energii. „Co to jest wiosna?”, pyta malec. Cóż, jest tylko jeden sposób, by się tego dowiedzieć! George i Pan w żółtym kapeluszu idą do parku, by doświadczyć wszystkich zalet zbliżającej się pory roku.

MARATONY Z SERIALAMI: ROBOSAMOCHÓD POLI, BOB BUDOWNICZY oraz PTYŚ I BILL
W każdą sobotę i niedzielę od 08:00

W kwietniowe weekendy widzowie kanału POLSAT JimJam będą mogli spotkać się z bohaterami swoich ulubionych bajek. W każdą sobotę i niedzielę dowiemy się, co słychać u „Boba Budowniczego” (trzy odcinki), „Ptysia i Billa” (trzy odcinki) oraz dzielnych pojazdów z serii „Robosamochód Poli” (trzy odcinki).

ZAPRASZAMY DO NAUKI Z POLSAT JIMJAM
W dni powszednie od 10:08 i od 14:07

Bajki na kanale POLSAT JimJam nie tylko bawią, ale też uczą. Pokazują dzieciom świat nauki, techniki czy przyrody, a także pomagają przyswoić podstawy języków obcych. W tym miesiącu w ramach cyklu edukacyjnego mali widzowie poznają siłę przyjaźni i inne ważne wartości w bajce „Pszczółka Maja” oraz dowiedzą się wielu ciekawostek o świecie i nauce z bajki „Zgaduj z Jessem”.

FILMY

W każdą sobotę i niedzielę o 11:02

 • Ciekawski George: Gońcie tę małpę (4 kwietnia)
 • Ciekawski George 3: Powrót do dżungli (5 kwietnia)
 • Ciekawski George: Witaj wiosno! (11 kwietnia)
 • Ciekawski George: Małpiszon i Gwiazdka (12 kwietnia)
 • Bob Budowniczy: Legenda Złotego Młota (18 kwietnia)
 • Bob Budowniczy: Wielkie Wykopaliska (19 kwietnia)

CHŁOPIĘCE BAJKI
Codziennie od 7:49, 15:00 i od 21:11

Każdego dnia POLSAT JimJam zaprasza na spotkania z bohaterami ulubionych bajek:

 • Tomek i przyjaciele
 • Bob Budowniczy
 • Ranger Rob
 • Strażak Sam
 • Rajdek - mała wyścigówka Robosamochód Poli
 • Chomp Squad
 • Ptyś i Bill
Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat