Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

ZAPOWIEDZI PROGRAMOWE POLSAT JimJam na kwiecień 2019

Artykuł

ZAPOWIEDZI PROGRAMOWE | POLSAT JimJam | Kwiecień 2019

Polsat jimjam042019
Autor: Materiały prasowe

BOHATER MIESIĄCA: BOB BUDOWNICZY
Codziennie o 8:23, 18:25 i 21:20
(po dwa odcinki)

Bohaterem miesiąca zostaje… Bob Budowniczy!
W kwietniu na antenie POLSAT JimJam codziennie będzie można spotkać Boba i jego maszyny, które są zawsze gotowe do pracy. Dla dzielnego Budowniczego i jego zespołu nie ma rzeczy niemożliwych, a każdy problem da się rozwiązać, trzeba tylko wierzyć we własne siły, opracować dobry plan, a następnie przystąpić do jego realizacji. Dzięki pracy zespołowej, zgodnemu działaniu i pozytywnemu myśleniu każde zadanie jest proste, a praca jest dla nich wspaniałą zabawą!

PREMIERA: CHOMP SQUAD
Od 8 kwietnia codziennie o 7:53 i 19:49
Od 15 kwietnia również o 15:08
(po dwa odcinki)

Witamy w świecie Chomp Squad, w którym dinozaury nigdy nie wyginęły! Pomimo znacznych różnic w rozmiarach, znakomicie odnajdują się, żyją i pracują u boku ludzi w miejskiej dżungli zwanej Chomp City. Na ogół wszystko przebiega tu sprawnie, ale kiedy pojawia się jakiś kryzys, nic nie może równać się z siłą, pomysłowością i odwagą Chomp Squad: bohaterskiej grupy dinozaurów i ludzi, która jest wsparciem dla policji, straży pożarnej i służb medycznych. Wykorzystując specjalne umiejętności, sprzęt i, co najważniejsze, prawdziwą pracę zespołową, ta elitarna drużyna bohaterów jest zawsze gotowa do pomocy.

PREMIERA: MAŁY BRĄZOWY NIEDŹWIADEK
Od 15 kwietnia codziennie o 9:44
(po dwa odcinki)

Mały Brązowy Niedźwiadek jest młodziutkim misiem, który mieszka razem z mamą i tatą w domku położonym poza miastem.
W bajce śledzimy przygody Małego Niedźwiadka, który odkrywa i poznaje otaczający go świat, nawiązuje przyjaźnie, płata figle i czasem robi niemądre rzeczy, jak każde dziecko. Bohater doświadcza emocji i problemów bliskich każdemu maluchowi: boi się ciemności, tęskni za swoją mamą, a innym razem uczy się jeździć na rowerku bez bocznych kółek lub przeżywa stres związany z wizytą u lekarza.

FILMOWE PRZYGODY BENJAMINA
w święta wielkanocne
20-22 kwietnia o 12:00 i 20:00

Z okazji świąt wielkanocnych kanał POLSAT JimJam zaprasza najmłodszych widzów na filmowe przygody przesympatycznego Benjamina. Na trzy filmy ze słonikiem w roli głównej zapraszamy w Wielką Sobotę, Niedzielę Wielkanocną i Poniedziałek Wielkanocny o 12:00 i 20:00.

„Benjamin i księżniczka lodowej tafli”
Benjamin i jego przyjaciel Otto korzystają z pięknej pogody i próbują swoich sił w łyżwiarstwie. Słoń Benjamin ma na to nietypowy sposób – zamiast łyżew, używa do jazdy dwóch patelni!Dołącza do nich mała Maria, która potrafi kręcić wspaniałe piruety. Bohaterowie są zgodni co do tego, że dziewczynka powinna wcielić się w postać księżniczki w nadchodzącej rewii na lodzie. Innego zdania jest jednak mama Jasmin, która uważa, że to jej córka zasługuje na miano gwiazdy łyżwiarstwa. Na szczęście Benjamin ma pomysł na rozwiązanie tego konfliktu.
Emisja: 20 kwietnia o 12:00 i 21 kwietnia o 20:00

„Benjamin i cyrkowe lwy”
W zoo pojawiają się dwa małe lwiątka. Benjamin i Otto natychmiast zaprzyjaźniają się z maluchami. Wkrótce okazuje się, że zwierzaki należą do cyrku. . Gdy okazuje się, że w cyrku brakuje trenera lwów, Benjamin i Otto planują przejąć na siebie tę rolę i przygotować nadchodzące przedstawienie. Gdy małe lwiątka zostają porwane, dzielny słoń wraz z przyjaciółmi wyruszają na pomoc. Czy uda im się odnaleźć maluchy?
Emisja: 20 kwietnia o 20:00 i 22 kwietnia o 12:00

„Benjamin i tajemnica grobowca”
Carla wyjeżdża w podróż do Afryki, skąd ma relacjonować poszukiwania „magicznego kota” prowadzone przez znanego profesora. Niestety oboje zostają schwytani przez złego wezyra. Benjamin i Otto na wieść o porwaniu wyruszają na ratunek. Przyjaciele muszą stawić czoła burzom piaskowym, straszliwej klątwie i groźnemu złoczyńcy.
Emisja: 21 kwietnia o 12:00 i 22 kwietnia o 20:00

MARATON Z SERIALAMI: CHUCK I PRZYJACIELE oraz STRAŻAK SAM,
W każdą sobotę i niedzielę od 10:00

W kwietniowe weekendy POLSAT JimJam zaprasza wszystkich najmłodszych widzów na maratony z ulubionymi bajkami. W tym czasie na antenie zobaczymy seriale: „Chuck i przyjaciele” (cztery odcinki) oraz „Strażak Sam” (cztery odcinki).

ZAPRASZAMY DO NAUKI Z POLSAT JIMJAM
W dni powszednie od 10:00 do 11:03

W kwietniu zapraszamy do wspólnej nauki poprzez zabawę. W tym miesiącu na wszystkich małych widzów czekają wyjątkowe bajki, dzięki którym dowiedzą się jak należy dbać o środowisko, zdrowie i przyjaźnie, poznają także tajemnice dzikich zwierząt, oraz nauczą się jak bezpiecznie poruszać się po drodze. W ramach cyklu edukacyjnego zobaczymy bajki: „Gombby na Zielonej Wyspie” (dwa odcinki), „Dziki świat braci Kratt” (jeden odcinek) oraz „Robosamochód Poli: bezpieczeństwo na drodze” (jeden odcinek).

CZY WIESZ, ŻE…
Codziennie o 6:00 i 14:00

W kwietniu każdego dnia zapraszamy na spotkania z samochodami! W ramach cyklu „Czy wiesz, że…” najmłodsi widzowie nie tylko poznają ciekawe fakty na temat pojazdów, ale także dowiedzą się jak przestrzegać bezpieczeństwa na drodze. W tym czasie na antenie zagoszczą bajki:

Chuck i przyjaciele
Strażnicy miasta
Robosamochód Poli: bezpieczeństwo na drodze

CHŁOPIĘCE BAJKI
Codziennie od 17:00

Każdego dnia POLSAT JimJam zaprasza na spotkania z bohaterami ulubionych bajek:

Ranger Rob
Strażak Sam
Robosamochód Poli
Bob Budowniczy
Ptyś i Bill
Chuck i przyjaciele
Chomp Squad (od 8 kwietnia)

FILMY NA KANALE POLSAT JIMJAM
Codziennie o 12:00

W kwietniu zapraszamy najmłodszych widzów na filmowe spotkania. Wśród emitowanych produkcji zobaczymy m.in.:

Roztańczona Angelina: Rejs
Heidi
Jasper
Pingu: Rodzina na weselu
Chuck i przyjaciele - wielkie wyzwanie
Benjamin i księżniczka lodowej tafli
Benjamin i tajemnica grobowca
Benjamin i cyrkowe lwy
Bob Budowniczy – filmy
Tomek i przyjaciele – filmy
My Little Pony - filmy

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat