Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Zadbaj o bezpieczeństwo w ciąży!

Artykuł

Badanie KTG to „złoty standard” opieki okołoporodowej wykonywane obowiązkowo u każdej kobiety w III trymestrze ciąży.

Zadbaj bezpieczenstwo ciaza
Autor: Materiały prasowe

Przeprowadzane w tradycyjnej formie wymaga od pacjentki nawet kilkugodzinnej wizyty w placówce medycznej. Dzięki telemedycznemu urządzeniu KTG Pregnabit, badanie można wykonać o każdej porze, w zaciszu swojego domu. W trosce o bezpieczeństwo ciężarnych kobiet, producent urządzenia wprowadza ofertę specjalną.

Czym jest KTG Pregnabit?

Telemedyczne urządzenie KTG Pregnabit pozwala na przeprowadzanie badania w dowolnym miejscu i czasie, bez konieczności wizyty w placówce medycznej. Zapisy KTG są na bieżąco analizowane przez specjalistów z Medycznego Centrum Telemonitoringu przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Wykwalifikowany personel medyczny jest w stałym kontakcie z pacjentką, która już po kilku minutach dostaje analizę zapisu KTG za pośrednictwem wiadomości sms.

TeleKTG – korzyści dla pacjentki

Przede wszystkim badanie odbywa się zdalnie, co jest szalenie ważne w obecnej sytuacji zagrożenia epidemiologicznego. Ciężarne kobiety mogą dzięki temu ograniczyć liczbę wizyt w ośrodkach medycznych, zmniejszając zbędne ryzyko związane w wychodzeniem z domu. Dzięki KTG Pregnabit przyszła mama może wykonać badanie w każdym momencie, a co za tym idzie posiada kontrolę nad przebiegiem ciąży. Nad bezpieczeństwem pacjentek czuwają specjaliści z Telemedycznego Centrum Monitoringu – wykwalifikowany personel medyczny z dr n. med. Robertem Woytoniem na czele.

Gdzie wypożyczyć KTG Pregnabit?

Od teraz to bardzo proste! Właśnie ruszyła strona internetowa z ofertą specjalną! Wypożyczenie zajmuje dosłownie chwilę – wystarczy zamówić urządzenie przez stronę internetową wypozycz.pregnabit.com. Kurier dostarczy je pod wskazany adres w ciągu 48 h! Koszt miesięcznego abonamentu to jedynie 199 zł.

Urządzenia można wypożyczyć również stacjonarnie.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 3.3/5. Oceniono 1 raz.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat