Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Zabawki ruszają do boju!

Artykuł

Cartoon Network zaprasza swoich widzów na przygody nowego bohatera Axela i jego nieustraszonej ekipy zabawek!

Power players052020
Autor: Materiały prasowe

Ta odważna drużyna stara się przeciwstawić przebiegłemu Madcapowi i jego sojusznikom. Bohaterowie przekonują się, że ich siła tkwi we współpracy i wzajemnym zaufaniu. Serial będzie można oglądać już od 18 maja na antenie Cartoon Network.

Ta premiera przekona wszystkich, że zabawki mogą kryć w sobie ogromną siłę! Axel jest z pozoru zwyczajnym chłopcem. Okazuje się jednak, że posiada oryginalną supermoc - potrafi zmieniać się w zabawkę i wraz z swoimi towarzyszami, m.in.: Sierżantem Szarżą, Niedźwierzyńcą i Galileo tworzy niemal niepokonaną drużynę, która dzielnie stara się bronić baterię z życiomocą przed złowieszczym Madcapem i jego wyszkolonymi poplecznikami. Każdy z tych bohaterów posiada inne umiejętności, a razem tworzą naprawdę zgraną i skuteczną drużynę!

Już od 18 maja na Cartoon Network będzie można oglądać emocjonujące przygody Axela i jego przyjaciół! Wśród wielu perypetii znajdzie się także ta, gdy drużyna będzie próbować powstrzymać Orangutora przed kradzieżą nowego wynalazku opracowanego przez wujka Andrew – Zwalacza z nóg. Cała operacja będzie musiała być przeprowadzona bardzo ostrożnie. Wszystko po to, by nie obudzić wujka! Co wymyślą zabawki, by powstrzymać tę kradzież?

Premiera serialu „Power Players” w poniedziałek 18 maja o 18:00. Emisja codziennie o 18:00 na Cartoon Network.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat