Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Zabawki

Zabawki Fisher-Price w wersji eko

Artykuł

FISHER-PRICE, lider na rynku dla najmłodszych stawia na ekologię. Marka dąży do osiągnięcia 100% produkcji z tworzyw naturalnych lub recyklingowanych do 2030 roku.

Fisher price eko
Autor: Materiały prasowe

Cel ten przyświeca wszystkim markom nalężacym do światowego producenta zabawek Mattel, który konsekwentnie podejmuje kolejne kroki związane z zieloną transformacją swojego biznesu. Dzięki temu, na całym polskim rynku dostępne są już kultowe zabawki marki Fisher-Price po raz pierwszy w pełni przyjaznej środowisku odsłonie.

Obecnie firma Mattel pozyskuje ponad 93% papieru i włókna drzewnego potrzebnego do produkcji zabawek i opakowań z recyklingu bądź zrównoważonej wycinki drzew. Zrównoważony rozwój w celu redukcji odpadów w skali globalnej to jeden z priorytetów amerykańskiego producenta zabawek. Firma konsekwentnie dąży do ulepszenia swojego procesu produkcji i zachęca swój łańcuch dostaw do tego samego.

Pierwszą zabawką stworzoną według nowych wytycznych, która zadebiutowała w ubiegłym roku, była znana rodzicom na całym świecie kolorowa Piramidka z kółek. Teraz, obok Piramidki, po raz pierwszy w szerokiej sprzedaży na polskim rynku pojawi się ekologiczny sorter Pierwsze klocki malucha. Zabawki te można zakupić oddzielnie albo razem w ramach Eko zestawu prezentowego.

Eko zestaw prezentowy od Fisher-Price pozwoli maluchowi wesoło bawić się z Pierwszymi klockami malucha o różnych kształtach, które można sortować, układać i wkładać do pojemnika przez otwory w wieczku. Dodatkową frajdę zapewni dziecku Piramidka z kółek, którą może rozbujać, strącić rączką, a następnie złożyć od nowa chwytając za jej kolorowe elementy. Eko zestaw prezentowy dedykowany jest dzieciom od 6 miesiąca życia. Zabawki pomagają rozwijać zręczność malucha, wspierają koordynację ręka-oko, a także umiejętność rozwiązywania problemów.

Te dwie kultowe zabawki, które mają swoje miejsce w portfolio Fisher-Price niemalże od samego początku, są po raz pierwszy dostępne na całym polskim rynku w nowej odsłonie — wyprodukowane z ulepszonych surowców, które będzie można poddać recyklingowi.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczekScooby-Doo! i Legenda Miecza

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat