Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Karmienie

Zaangażowany Tata

Artykuł

Przy okazji Dnia Ojca przypominamy jak Tata może być zaangażowany od samego początku w opiekę i karmienie maluszka.

Zaangazowany tata
Autor: Materiały prasowe

To Ty rodzisz dziecko i karmisz je piersią i na ogół zostajesz z nim później w domu, ale Twój maluszek ma obydwoje rodziców i Tata też na pewno chce czuć się ważny – nie tylko 23 czerwca, w Dniu Ojca. Jak możesz zaangażować partnera od najmłodszych miesięcy w wychowanie maluszka? Przy okazji Dnia Ojca podpowiadamy.

Codzienne czynności

Przede wszystkim po powrocie z pracy Tata powinien być Twoim wsparciem w opiece nad dzieckiem. Na zmianę możecie je przewijać, wspólnie możecie je kąpać, a za część czynności, np. usypianie po karmieniu i śpiewanie kołysanek może być odpowiedzialny tylko Tata. Z czasem pomyśl też o włączeniu partnera w karmienie dziecka, gdy już przestaniesz karmić wyłącznie piersią, by i On mógł doświadczyć tej cudownej bliskości. Oczywiście warto jak najdłużej karmić dziecko piersią, ale gdy przestanie być to możliwe, rozważcie karmienie naprzemienne. Wtedy warto postawić na nową butelkę Philips Avent Natural 2.0, która została zaprojektowana właśnie z myślą o połączeniu karmienia piersią i butelką.

Karmienie

Butelka Avent Natural 2.0 to przełom w karmieniu naprzemiennym! Nie zaburza naturalnego odruchu ssania, gdyż jej miękki, delikatny, jak pierś mamy smoczek pozwala dziecku przyssać się w identyczny sposób jak podczas karmienia piersią. Dzięki temu karmienie naprzemienne przebiega bezproblemowo z korzyścią dla Taty i dziecka.

Tata powinien też karmić maluszka w kolejnych etapach jego rozwoju, przy rozszerzaniu diety oraz pomagać w przyrządzaniu dziecięcych posiłków. I nie musi to być trudne! Urządzenie Philips Avent 4w1 pozwoli w łatwy sposób przygotować zdrowe i domowe posiłki dla dziecka. W jednym dzbanku Tata łatwo posiłek ugotuje na parze, zblenduje do wybranej konsystencji, ale też podgrzeje lub rozmrozi. A gdy malec zje ze smakiem takie danie, na pewno będzie dumnym Tatą.

Rekomendowane ceny produktów Philips Avent Natural wynoszą:

Butelka Natural 2.0 SCF030/17 - 39,00 zł
Butelka Natural 2.0SCF033/17 - 39,00 zł
Butelka Natural 2.0SCF036/17 - 49,00 zł
Butelka Natural 2.0SCF039/17 - 39,00 zł

Urządzenie 4w1 SCF885/01- 759 pln
Urządzenie 4w1 SCF881/01- 739 pln

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat